Skocz do zawartości
Forum

Toksyczny i agresywny partner


Gość le...54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imie Magdalena mam 18 lat . Moja Mama prowadzi dzialalnosc gospodarcza zajmuje sie sprzatniem blokow nowych na terenie legionowa. Po jakims czasie Ja zaczelam pomagac troszke Mamie na blokach . Mama powiedziala ze ma dla Mnie chlopaka 25 letniego dojrzalego i wg . Poznalismy sie pozniej zaczelismy ze soba chodzic . Po 5 miesiacach zareczylismy sie z tym gosciem. Ale Ja nie bylam z nim szczesliwa poniewaz robil Mi chore akcje pod Moim blokiem . Ja Mu oddalam pierscionek a On zaczal Nim rzucac . Zaczal byc wulgarny ten czlowiek ma zla przeszlosc Ojciec alkoholik Matke bil Matka z nim nie mieszka poznala sobie w pozadku Faceta ktory jest w pozadku tak jak sie nalezy. Ten chlopka pozakaz sie ze zlej strony Mojej Mamie na wlasne oczy i Mama sie na nim zawiodla . Ten chlopak siedzial za handel narkotykow w wiezieniu. Jest wulgarny wg wygladu nie ma. Mojej Mamie naopowiadal niestworzone rzeczy zeby sie do Mnie nie odzywala z Mama juz miesiac nie rozmawwiam . Zrobilam cos czego zaluje . Probowalam bronic sie psychicznie od niego wiec ktoregos dnia postanowilam napisac do kolegi z zawodowki ze ten chlopak jest damskim bokserem chodz nie bylo to prawda , ze zneca sie nade Mna i Moja Rodzina tez nie bylo to prawda i zeby cos z tym gosicem zrobil zeby dal Mi raz na zawsze spokoj to kolega zapytal utopic czy zakopac a Mi bylo tak wszystko obojetne ze napisalam utopic i ten chlopak po kilku dniach wszedl na facebooka i przeczytal to rozmowe i zaczal Mi grozic ze Mnie zalatwi za to ze tak napisalam probowalam sie bronic psychicznie to pisalam w emocjach bo nie wiedzialam jak sie moge go pozbyc i wg. Kolega z zawodowki nic Mu nie zrobil nawet nie mial zamiaru. Gdy ma wydrukowane to na kartce i poszedlby na policje z ta kartka tylko to czy Ja moge pujsc siedziec ? Przeciez Ja nic nie zrobilam . A najgorsze w tym wszystkim jest to ze On Mnie szantarzuje. Ja mam takie wrazenie. Co moge zrobic zeby sie go pozbyc raz na zawsze ze swojego zycia? Prosze o pomoc bo sobie juz psychicznie nie radze.

Odnośnik do komentarza

Nie pójdziesz do więzienia przeciez nie wynajełas płatnego mordercy po prostu w złości napisałaś coś koledze i tyle, nic sie nie stało, nic mu nie zrobił, więc nie pójdziesz do więzienia, nic Ci się nie stanie. Przede wszystkim porozmawiaj z mamą. Powiedz jak wygląda sytuacja, że chłopak sam narobił plot, przedstawił Ciebie w złym świetle. Bądź szczera i porozmawiaj z mamą, to Twoja mama, ona Cię kocha i na pewno będzie Cię wspierała. Nie pozwól aby jakiś chłopak cię skłócił z mamą, on nie jest tego wart! Porozmawiaj z mamą, przeproś ją za problemy i niech ona Cię wspiera i urwij kontakt w tym chłopakiem. nie odzywaj sie do niego, jak go spotkasz a będzie Cię zaczepiał - nie zwracaj na to uwagi, nie odzywaj się do niego i nie reaguj na zaczepki. Jak będzie Cię nachodził, będzie Cię straszył, szantażował, to zgłoś to na policję. Nie mozesz żyć w strachu przed nim. Niech sobie wydrukuje te kartke po pierwsze nic mu się nie stało, nikt go nie straszył ani nic, a to co Ty sobie napisałas w nerwach i bez zastanowienia nie jest żadnym dowodem takze tym sie nie przejmuj. Najwazniejsze, abys uwolniła sie od niego raz na zawsze i znalazła nowego, rozsadnego chłopaka a z tym urwij kontakt! Na przyszłość pamietaj, zeby nie wymyslac plot i nie zasłaniac sie nikim, zwłaszcza, jesli wymyślasz nieprawdę!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

sama troche namieszalas z tym pisaniem do kolegi, nawarzylas piwa teraz musisz je wypic, do wiezienia nie pojdziesz ale grozby sa karalne, ciesz sie ze kolega nic nie zrobil bo by Cie mogl oskarzyc ex chlopak o zlecanie czegosc. W ogole ten caly ex jest dziwny moim zdaniem powinnas urwac kontakt nie reagowac na jego slowa i zaczepki a jak bedzie nachodzil, to wezwij policje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...