Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób rozpoznać orgazm?


Gość shy

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,
mam problem, nie wiem czy osiągam orgazm bo nie wiem jakie są jego praktyczne oznaki.... słyszałam też, że kobieta w trakcie stosunku może osiągnąć kilka orgazmów, więc w jaki sposób poznać który jest tym ostatecznym?
możecie pomóc?

Odnośnik do komentarza

orgazm to następuje przy podnieceniu narastaje jako wyładowanie przyjemnosci w skurczach łechtaczki albo w punkcie g w pochwietwoje ciało całe się napręża i czujesz niesamowite doznanie uniesienia z euforią doznania aż do momentu słodkiego rozluźnienia. jest to uczucie uwalniajace może powodować radosc jako smiech albo płacz jako wyładowanie emocji ale nie musi bo może być tylko zrelaksowaniem pożadadnia

Odnośnik do komentarza

Orgazm męski= przyjemny wytrysk nasienia, i im go więcej i pod większym ciśnieniem tym przyjemniejszy.
Orgazm kobiecy= bardzo przyjemny dreszcz od stóp do głów, rytmiczne skurcze mm pochwy, lubricatio/coś podobnego do wytrysku męskiego, tyle, że jest to śluz, a nie sperma.
Przy bardzo zdrowych, wypoczętych, zadowolonych organizmach możliwe są wielokrotne orgazmy w krótkim czasie., zarówno u kobiet jak i mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...