Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, ud i krzyża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pewien problem od ponad roku ciągle boli mnie podbrzusze
ten ból przechodzi na uda i krzyż,w czasie bólu mam wrażenie że zaraz coś mi wypadnie z dróg rodnych czuje takie parcie i w momencie gdy chcę usiąść muszę uważać bo zbyt szybko to wykonam to odczuwam ból i jak usiądę żle to tez odczuwam ból,ten ból jest różny jest ciągły tępy że ma się ochotę wyrwać ten brzuch chwilami jest taki kolkowy czasami też coś mnie zakuję w macicy tak jakby igłą ból promieniuje również do prawego boku brzucha czasami jest oprócz tego że trwa on ciągle to jest taki napadowy zdarza mi się w czasie takiego napadowego bólu uklęknąć i przeczekać ból do tego mam takie dziwne upławy są one bardzo obfite ciągnące się czasami przypominają białko surowego jajka a czasami budyń .Byłam już wiele razy u ginekologa ale według niego wszystko jest dobrze miałam robione usg dopochwowe i usg jamy brzusznej i wszystko jest dobrze,a ból jest nadal i mam wrażenie że staje się on coraz mocniejszy ,proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

nie powinno tak byc dziwne ze usg nic nie wykazalo to wyglada na bol jajnika albo moze macica jest jakos obnizona czy cos... ja bym to skonsultowala z innym ginekologiem bo wg mnie taki bol nie moze byc ewentualnie zrob rtg kregoslupa moze to z kregoslupa te bole i ucisk na podbrzusze?

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Hej.
Byłam dzisiaj u ginekologa i mówi że mogę mieć endometriozę lub robi mi się mięśniak na macicy,ale jeszcze za wcześnie by go wykryć dostałam tabletki póki co to na wyregulowanie miesiączki .Ale w czerwcu bedę miała kolonoskopie bo mój lekarz rodzinny podejrzewa zespół jelita drażliwego,i ginekolog o tym wie i powiedział że mam przyjść po kolonoskopii bo jest ciekawy wyniku i mówi ze jeżeli nie kolonoskopia nic nie pokaże wtedy on będzie mnie leczył hormonami bądź zrobi laparoskopie.Więc pozostaje mi tylko czekać i faszerować się lekami.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...