Skocz do zawartości
Forum

Przybranie na wadze po odstawieniu marihuany


Gość kr...ik

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam23 lata a moj problem polega na tym ze od 7 lat systematycznie pale marihuane, praktycznie codziennie .Mam juz tego dosyc poniewaz dzis juz wiem ze jestem uzalezniona od niej i nie wiem gdzie i jak szukac pomocy .Ciagle zapominam o wszystkim ,nie moge spac, nie mam apetytu a co gorssza waze 40 kg, jestem podrazniona, niwewam czeste hustawki nastroju i dreszcze kiedy tylko uda mi sie odstawic ten narkotyk na jeden dzien, wtedy nie poznaje siebie jestem okropna ,zła, jakbym zgubila gdzies swoja osobowosc i nie czuje sie z tym dobrze, bardzo bym chciała skonczyc z tym raz na zawsze, wrocic do normalnej wagi ale naprawde nie wiem jak to zrobic , dlatego prosze pomozcie mi i powiedzcie od czego zaczac . .prosze powiedziec mi powiedziec w jaki sposob moge przybrac na wadze po odstawieniu marihuany dziekuje i pozdrawiam
Olga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz przybrać na wadzę to musisz zastosować kilka zasad:
1. Jedz regularnie. Spożywaj 4-5 posiłków co 2-3 godziny
2. Ostatni posiłek jedz zaraz przed snem.
3. Po obiedzie zrób sobie 30 minutową drzemkę.
4. Między posiłkami możesz jeść orzechy i suszone owoce.
5. Potrawy polewaj łyżka oleju z winogron, podniesiesz w ten sposób ich kaloryczność
6. Na podwieczorek jedz 4 kostki czekolady
7.Jedz makarony i mączne potrawy.
8. Jedz produkty białkowe, nabiały, produkty mleczne, chude mięso, i ryby.
Jeśli to nie pomoże radzę zgłosić się do lekarza w celu dokładniejszej diagnostyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...