Skocz do zawartości
Forum

Mleczna wydzielina z krwią z penisa i brązowe zabarwienie spermy


Gość tomcio.pdf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomcio.pdf

Witam, od pół roku męczy mnie dziwna infekcja penisa
Na górnej części penisa robi się taka dziwna czerwona plamka obejmuąca cewkę i jakies 1,5 cm w dół, sprawia lekkie dolegliwości bólowe oraz czuję czasami pieczenie przy oddawaniu moczu.
Gdy się pojawi smaruję maścią clotrimazolum, po 2 dniach już nie ma śladu ale to nawraca...
Kilka dni temu pojawiły się dalsze niepokojące objawy: od czasu do czasu wycieka z cewki biała wydzielina w konstystencji mleka, raz zauważyłem gęsty wyciek w kolorze żółtym do tego w nasieniu pojawiła się krew, nasienie jest zabarwione lekko na brązowo.
Dostałem skierowanie do urologa ale trochę sobie poczekam ponieważ są kolejki.
Chciałbym zapytać co może mi dolegać?Czytałem trochę w internecie i szcerze trochę sie przeraziłem.
Boję się że to może być rak albo jakaś choroba weneryczna?czy to może być rzeżączka albo chlamydia?
Jakie niedrogie badania mógłbym wykonać we własnym zakresie zanim urolog mnie przyjmie?
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Facet, Ty koniecznie musisz isc do lekarza bo to może być zarówno jakies zapalenie gruczołu krokowego czy jakies problemy urologiczne jak i choroba weneryczna te upławy moga byc z ifnekcji ale dlaczego jest krew? a co jesli to problem z nerkami?? Zanim doczekasz sie urologa idz do rodzinnego niech Ci da skierowanie na mocz i na posiew z penisa i z tymi wynikami do lekarza urologa idź!! jak masz ubezpieczenie to za darmo zrobisz te badania!!

Odnośnik do komentarza
Gość tomcio.pdf

byłem, stwierdził zapalenie jąder(obydwóch) a bolało lewe
biorę antybiotyk plus lek przeciwzapalny plus maść na głowkę penisa, ale w trakcie rozpoczęcia leków doszedł ból prawego jądra tak jakby lekarz się tego spodziewał, ból któy dokuczał mi w lewym jądrze praktycznie go nie ma, za to sa inne lekkie bóle w obu jądrach i ciągnięcie czasami do podbrzusza,
poruszam się średnio,ból nie jest mocny ale nieprzyjemne uczucie ugniatania i ciężaru w jądrach itp
w poniedziałek idę znowu do lekarza bo lekarz kazał przyjść po tygodniu, także jeszcze nie jest dobrze, dodatkowo powiedział że jak już nie będzie bolało to zrobimy jakieś badania w kierunku ustalenia przyczyny , ja podejrzewam coś pokroju chlamydii gdyż dziewczyna jakiś czas temu miała zapalenie szyjki macicy, a ja wcześniej miewałem objawy chlamydii

Odnośnik do komentarza
Gość tomcio.pdf

na wizycie pytałem się też o tą chlamydie z ciekawości, lekarz mówił że nie wie ale wdroży badania jak przestanie boleć , w dodatku był bardzo zaciekawiony tą moją zaczerwienioną dziwną cewką

Odnośnik do komentarza
Gość tomcio.pdf

zapalenie strasznie jest męczące i bolesne ale nie ma porównania jak kiedyś miałem kamienie w moczowodzie , później zabieg urls a najgorsze co przeżyłem to kilkuminutowe włożenie cystoskopu w prącie i wyciąganie cewnika jj umiejscowionego miedzy nerka a pęcherzem

Odnośnik do komentarza

nie sadze ze to moze byc od dlugiego seksu lub masturbacji, zbyt czesto masturbacja ma negatywne skutki ale nie sadze ze az takie, po prostu tak sie stalo i tyle zobaczysz jeszcze jak te badania na chlamydie wyjda profilatycznie partnerka takze musi sie przebadac. A co ona konkretnie miala jakie zapalenie? moze nadzerke po prostu miala?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość tomcio.pdf

niestety jeszcze utrzymuje się ból jądra, chociaż jest już lepiej, a mam już 2 antybiotyk,niestety zaczerwienienie cewki pojawiło się znowu a miałem już nie smarować maścią bo było już ok, w tygodniu mam następną wizytę i nacisnę w kierunku badań na wymaz z cewki i jakiś posiew moczu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...