Skocz do zawartości
Forum

Różowo brązowe plamienie na tydzień przed miesiączką


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzis jestem w 22 dniu mojego cyklu i juz 3 dzien mam lekkie plamienie jasnorozowo-brazowe. Dodam ze staramy sie z mezem o dziecko, i nasze starania uskutecznialismy w czasie okoloowulacyjnym ktory by ok 14 dnia cyklu-wedlug testu owulacyjnego. W dniu 17 cyklu zauwazylam lekkie plamienie z krwia ale ustalo i pojawilo sie znowu w 20 dniu....

W ciagu ostatniego roku dlugosc moich cykli wahala sie i sa to zazwyczaj 26-32 dni . Dodam ze w 2010 mialam usunieta nadzerke metoda wymrazania, byla ona wyleczona, kilka dni temu bylam na wizycie kontrolnej i moj doktor poinformowal mnie ze w tym miejscu mam jakby malutkie pozostalosci-krwiste male babelki, ale nie zaklasyfikowal ich jako odnowiana nadzerke, i ze nie powinno to kolidowac z planami poczecia dziecka, dla pewnosci zrobil cytologie.

Od czasu usuniencia nadzerki, na dwa dni lub trzy przed miesiaczka mam lekkie uplawy z krwia ktore zawsze sygnalizowaly ze za chwile bede mila miesiaczke, nigdy czegos takiego nie mialam wczesniej. Ale teraz jako ze jestem dopiero w 22 dniu cyklu uwazam ze to za wczesnie. Dodam ze cykle 26 dniowe zdarzyly sie tylko 2 razy w ostatnim roku i zazwyczaj sa to 28-30 cykle.

Prosze o informacje i opinie, czy powinnam robic jakies dalsze badania ...

Anya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...