Skocz do zawartości
Forum

Pomarańczowa wydzielina z pochwy


Gość izunia020188

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izunia020188

Witam ,mam problem staram sie z mężem o dziecko ostatnia miesiaczke miałam 1 stycznia ,robiłam już 3 testy które pokazuja mi brak ciazy ,od 3 tygodni bola mnie jajniki,a od 2 dni mam pomaranczowy śluz nie ma tego duzo ale kiedy sie pojawia jest pomaranczowy albo ciemno żółty,bylam u lekarza pierwszego kontaktu to zrobil mi test ktory tez pokazal brak ciązy i przepisal mi antybiotyk jestem za granica wiec mam problem w polsce bede dopiero za miesiac badania mialam robione w listopadzie cytologie i usg do pochwowe wszystko jest w porzadku nie wiem co robic :(

Odnośnik do komentarza

nie słyszałam o pomaranczowej wydzielinie z pochwy moze to jakas infekcja? skoro test ciazowy wypadl negatywnie to ciaza to na pewno nie jest a moze masz problem z nadżerka i stad ta wydzielina? Mysle ze powinnas dokladnie sie przebadac ginekologicznie jak bedziesz w Polsce.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Hejka . Ja mialam infekcje grzybicza i lekarz przepisal mi tabsy dopochwowe lecz po tygodniu stosowania dostalam okres i musialam przestac lecz wczoraj skonczyl mi sie okres i znow wzielam ta tabletke na noc a dzis wlasnie mam pomaranczowa wydzielina :/ nie mam pojecia co to :o

Odnośnik do komentarza

~Kara100
Hejka . Ja mialam infekcje grzybicza i lekarz przepisal mi tabsy dopochwowe lecz po tygodniu stosowania dostalam okres i musialam przestac lecz wczoraj skonczyl mi sie okres i znow wzielam ta tabletke na noc a dzis wlasnie mam pomaranczowa wydzielina :/ nie mam pojecia co to :o

Witam!
Wydzielina o pomarańczowym kolorze mogła być spowodowana zmieszaniem resztek krwi menstruacyjnej z rozpuszczoną tabletką. Proszę kontynuować terapię. W przypadku utrzymywania się objawów konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...