Skocz do zawartości
Forum

Wysypka w miejscach intymnych


Gość uncja

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiś 2 tygodni w okolicy łonowej (w miejscu owłosienia łonowego, w pachwinach) pojawiły się u mnie duże, swędzące krosty, puchnie też okolica wokół krosty. Nie są to zmiany ropne po wyciśnięciu wypływa z nich przezroczysta ciecz. Po pojawieniu się są kilka dni i znikają. Wciąż pojawiają się następne. Czy to możliwe, że powodem jest golenie? Golę się już wiele lat i nigdy nie miałam podobnych problemów. Obawiam się, że może być to jakaś choroba weneryczna...

Odnośnik do komentarza

jezeli sa to drobne krosteczki to mozliwe ze jest to od golenia, albo podrażnienie, np od bielizny, posmaruj mascia cynkową powinno troche sie przygoic jakby to byla jakas infekcja albo choroba to nie objawialaby sie na wzgorku lonowym tylko mialabys jakies uplawy czy cos, to wg mnie jest kwestia dermakologiczna

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

wezeł chłonny swiadczy ze jest jakis stan zapalny, ze cos sie dzieje w organizmie. idź do ginekologa niech Cie zbada i niech oceni czy to kwestia ginekologiczna czy dermatologiczna i co z tym wezlem chlonnym... a moze to przepuklina?
tak sobie mysle ze wcale ta wysypka nie musi miec nic wspolnego z wezlem chlonnym. ja bym poszla do ginekologa i zobaczymy co on powie

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...