Skocz do zawartości
Forum

Niefortunna kartka walentynkowa


Gość marcysia11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcysia11

witam! mam 17 lat i wczoraj z okazji walentynek wysłałam pewnemu chłopakowi który mi sie baaardzo podoba kartkę. Problem polega na tym że on mnie wcale nie zna (może poza jednym razem kiedy to mielismy jakąś wspólną lekcje bo nie bylo nauczycielki czy cos, no ale nie wazne). Wcześniej moja kolezanka gadała onim ze swoja znajoma, która chodzi z nim do klasy. Ona obiecała że na razie nie bedzie mówiła mu że sie mi podoba, niestety nie dotrzymala słowa.
Pech chciał że mielismy obok siebie lekcje i kiedy szłam z koleżanką zobaczyc jego reakcje ona wlaśnie powiedziała że to ja. on zaczął sie smiac. zrobiłAm się czerwona jak nie wiem.
teraz staram się go unikać. Od tej koleżanki wiem tylko że jemu podoba sie jakaś inna ;(((. powiedział jeszcze że podpisywanie sie samymi inicjałami jest niepoważne.co mam robić?? bardzo mi na nim zależy ale jak wogóle mam do niego zagadac. ciagle o nim myslę i sni mi się po nocach. Czasami mam nawet mysli samobójcze jezeli wyobrazam sobie że nie moglibysmy byc razem...

Odnośnik do komentarza

Kolega jest niedojrzaly zamiast docenic i uszanowac to sie nasmiewa, moim zdaniem nie jest wart tego zeby o niego zabiegac. Chlopak jak dostaje walentynke to powinien uszanowac i docenic to ze dziewczyna wyslala czy podrzucila mu kartke, ze miala odwage dac znac ze jej sie podoba czy cos. Powinien to uszanowac a nie śmiać sie z tego. Moim zdaniem postapil niedojrzale i ja bym sobie darowała taka znajomosc po pierwsze dziwnie sie zachował a po drugie podoba mu sie inna. A tak swoją drogą to kiepska masz kolezanke !! Jakaś fałszywa chyba i chciała Cię wrobić we wstyd :/

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...