Skocz do zawartości
Forum

Jednodniowa miesiączka


Gość appaloosa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość appaloosa

Rok po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej wciąż miałam nieregularne miesiączki, czasami nawet 3 miesięczne cykle, na wywołanie okresu przepisano mi luteinę. Ost. postanowiłam wrócić do pigułek, ale okres znów się nie pojawiał, ginekolog poradził mi wtedy wziąć luteinę. Przerwałam jednak branie po 2 dniach... "miesiączkę" dostałam po kilku dniach, trwała jeden dzień, wyglądało właściwie jak nagłe obfite krwawienie, po prostu w jednym momencie zaczęłam mocno krwawić. Nast. dnia po "miesiączce" nie było ani śladu, jednak ja już wzięłam pierwszą tabletkę z blistra... Dziś powinnam wziać 3 ale miesiączki jak nie było tak nie ma... Nie wiem co mam o tym myśleć i czy przyjmować dalej antykoncepcje. Dodam też, że tydzień temu miałam wizytę u ginekologa i nie było żadnych nieprawidłowości.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

No, ale przeciez podczas brania tabletek antykoncepcyjnych nie będziesz miała krwawienia. Dopiero jak weźmiesz całe opakowanie, krwawienie powinnaś dostać w przerwie między blistrami. Jesli zdecydowałaś się wrócić do tabletek to powinnaś konsekwentnie wybrac całe opakowanie i czekac na okres. Przez takie branie i przerywanie różnych leków możesz tylko dodatkowo sobie zaszkodzić, bardziej rozregulowac organizm.

Odnośnik do komentarza

witam, mam pytanie na które nigdzie nie mogłam znależc odpowiedzi. wczoraj w nocy dostalam miesiaczke, tzn tak myslałam gdyż akurat wypadał termin okresu. jednak dzisiaj juz wiecj krwawienia się nie pojawilo. miewałam nieregularne miesiaczki jednak od około pół roku są regularnie co 28 dni. wykluczam ciąże, więc czym moze byc to spowodowane? przyznam, że partner równiez dokonywał penetracji palcami aczkolwiek watpie zeby jakies uszkodzenie mogło spowodowac spore krwawienie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...