Skocz do zawartości
Forum

Brązowe plamienia przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych


Gość ki...95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
od 10 miesięcy (jak nie więcej) biorę tabletki antykoncepcyjne Yazz a teraz zaczęły mi się brązowe plamienia z pochwy,już mam je ok tygdnia...za tydz powinnam dostac okres ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam,zaczynam się martwic,dodam że miałam usuwane w czerwcu torbiele laparaskopowo,potem pojawiły się kolejne,następnie miała przez nie płyn za macicą ale dwa tyg temu byłam u gin i powiedział ze juz jest ok,no a teraz te plamienia,co mam zrobić??
proszę o pomoc jak najszybszą.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Jeśli są to tylko plamienia, tzn, że nie ma żadnych dolegliwości to zawsze jakaś dobra wiadomość :)

Umów się na najbliższy wolny termin do ginekologa i jesli do tego czasu plamienia będa trwac nadal to idź na wizytę. Jak by przeszło, to może odpuść sobie, no chyba że wolisz jednak iść. Skoro miałas ostatnio trochę przebojów ze swoimi drogami rodnymi to lepiej nie lekceważyć żadnych objawów. Niby dwa tygodnie temu było dobrze, ale teraz mogło się coś zmienic. Z drugiej strony to plamienie może o niczym nie świadczyć. Tylko lekarz prawde Ci powie.

Odnośnik do komentarza

Witam, biorę tabletki Daylette od dłuższego czasu, ostatnio po raz pierwszy zdarzyło mi się zapomnieć o przyjęciu jednej tabletki przez okres dłuższy niż 12 godzin. Postąpiłam zgodnie z instrukcją z ulotki i pod koniec blistra nie wzięłam tabletek placebo i zaczęłam kolejny blister żeby zachować ochronę antykoncepcyjną. Wszystko było dobrze, aż do momentu kiedy skończył się drugi blister. Dzień przed okresem wystąpiło drobne plamienie i zaraz po okresie zaczęło się od nowa. Jest to bardziej brązowa wydzielina i jest jej nie dużo, nie wygląda jak zwykła krew, stąd podejrzewam że nie jest to nadżerka, tylko właśnie reakcja mojego organizmu na brak przerwy. Plamienie bez przerwy trwa już trzy tygodnie, chciałam się przede wszystkim dowiedzieć czy ktoś miał też takie objawy? W jaki sposób można to zatrzymać?

Odnośnik do komentarza

Biorę tabletki antykoncepcyjne od pół roku. Dwa cykle pod rząd maialam brązowe plamienie zamiast krwawienia z odstawienia. Czy to cos zlego? Czy to świadczy o ciazy? Nie pominelam żadnej tabletki ani nie miałam problemów żołądkowych. Czy coś nie tak?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...