Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne a zawroty głowy


Gość Alicja21

Rekomendowane odpowiedzi

Stosuje tabletki od kilku lat, z przerwa na dziecko. Teraz od 1,5roku kontynuje jednak mam co jakis czas migreny i czeste zawroty glowy. Srednio 3-4razy w tygodniu. Lekarz neurolog i laryngolog wykluczyl inne schorzenia. czy te zawroty moga byc wlasnie od tych tabletek?

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 18 lat, (14/05) skonczyl mi sie okres. Natomiast w poniedzialek (19/05) dostalam zatrucia pokarmowego i nastepego dnia tak samo jak w poniedzialek zapomnialam wziasc tabletki antyokncepcyjnej ( microgynon*30ED), wczoraj (21/05) dostalam plamienia wraz ze sluzem a teraz normalny okres, dodam tez ze mam straszne zawroty glowy, bardzo prosze o jaka kolwiek odpowiedz zanim pojde do lekarza.

Odnośnik do komentarza

to akurat często się zdarza że antykoncepcja hormonalna powoduje skutki uboczne, na ulotce znajduje sie cała lista, dlatego warto brać osłonowo harmonellę, żeby osłonić się przed nimi, ja ją biorę i mam wrażenie że czuję teraz więcej energii i mam lepsze samopoczucie, wiem też że chroni serce i wątrobę, ma jeszcze inne pozytywne działanie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...