Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia przy zażywaniu leków na padaczkę a ciążą


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem chory na Padaczke zachorowałem okresie dojrzewania jestem chory już 11 lat mam problemy ze zdrowiem jestem opuzniony w rozwoju 5 lat wyglodam młodo mam lat 29 zakochałem sie pierszy raz gdy miałem 18 lat chodzilismy ze sobą 4 Miesące potem poznałem Drugą moją dziewczyne miałem w tedy 24 lata a ona 14 lat zakochalismy się w sobie ona ma 18 lat a ja 29, 3 pruby samobójcze 2 razy w Rybniku Uprawiamy Seks od dwóch lat mam pytanie Trzy jestem bezpłodny biore tabletki przychotropy Depakine Chrono 500 i Clonazepanium 2 razy dziennie . Uprawiamy Seks bez zabezpieczen Raz ją zalałem a teraz mam problem co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Seks bez zabezpieczenia zawsze stwarza ryzyko zaplodnienia, jesli jednak regularnie uprawiacie seks w ogóle się nie zabezpieczając rzeczywiście warto się zastanowić nad bezpołodnością przynajmniej jednej osoby.

Twoja dziewczyna powinna zgłosić die do ginekologa i przebadac po tym kątem.

Ty powinienes zrobić badania nasienia, by dowiedzieć się czy wszystko jest dobrze.

Możesz też przy najbliższej wizycie u lekarza zapytac go wprost czy leki, które Ci przepisuje powodują bezpłodność lub utrudniaja płodnośc, bo szczerze mówiąc nie sądze, aby dopuszczono do użytku lek, który mógłby mieć w skutkach ubocznych bezpłodność.

Odnośnik do komentarza

zgadzam sie z poprzedniczka, nic nie wskazuje na to ze jestes nieplodny bo padaczka nie jest wyznacznikiem nieplodnosci a leki raczej nieplodnosci nie powoduja, jesli doszedles w partnerce jest mozliwe ze doszlo do zaplodnienia, partnerka powinna zrobic sobie test aby wykluczyc lub potwierdzic ciaze

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...