Skocz do zawartości
Forum

Ból jajników i plamienie a ciąża


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-) w zeszłym miesiacu chorowałam moje cykl jest 28 dniowy . Wspołrzyłam w ostatnim dniu okresu 6 dn. Doszło do wytrysku w środku od tego momentu bolą mnie jajniki przed owulacją pojawiło sie plamienie i skrzepy zw z krwią po owulacji mam gęsty śluz przypominajacy twaroźek , podbrzusze ciagle boli miałam zawroty głowy juz . Dodam ze okres dostałam 26.10 czy to jest ciaża?

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Podczas miesiączki najczęściej są dni niepłodne, jednak plemniki mogą zostać nawet do 7 dni w drogach rodnych kobiety, jesli mają tam odpowiednie warunki, a wtedy jest już duże prawdopodobieństwo nadejścia dni płodnych. Najlepiej by było udac się do lekarza, wcześniej w\ewentualnie zrobić test ciążowy albo jeszcze lepiej - badanie beta HCG - oznaczenie hormonu gonadotropiny kosmówkowej we krwi.

Same opisywane przez Ciebie dolegliwości nie są aż tak specyficzne, żeby rozstrzygać czy możesz być w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam ,mam taki problem 8 wrzesnia miałam miesiączke ale była bardzo skąpa , od ponad tygodnia odczuwam bole podbrzusza i klucia chwilami oraz mam nudności ,do tego dostałam 22 wrzesnia plamienia trwalo jeden dzień ,wiec zrobiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny ,czy to moze byc jednak ciąża ?(nieużywam żadnych środków antykoncepcyjnych)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 18 lat, moje cykle nie są regularne - trwają od 30 do 50 dni. Mniej więcej w 15 dniu cyklu pojawia się u mnie brązowe plamienie, które jest dość obfite i trwa min. tydzień, raz trwało około 3 tygodnie. Plamienia nie występują w każdym miesiącu. O czym mogą świadczyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...