Skocz do zawartości
Forum

Brązowy śluz po pettingu a ciąża


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Mam 16 lat i mam chłopaka. Około 3 tyg temu dotykalismy się i doszło do tego, że on miał wytrysk. Niby wszystko jest wporządku bo kilka dni temu miałam normalnie okres itp, ale dziś zauważyłam na majtkach brązowy śluz. Czytając fora w internecie dowiedziałam się, że to może być ciąża. Czy to możliwe ? Dodam, że nie doszło do stosunku i oboje byliśmy w ubraniach, tylko ze nasze ciala były blisko. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Chociaz plemniki bywają podstępnymi wrogami nie myślących o zakładaniu rodziny nastolatek, to jednak nie są w stanie pokonac bariery ubraniowej, także możesz odetchnąc z ulgą ;) Brązowy śluz nie wiąże się bowiem w Twoim przypadku z zapłodnieniem.

Jeśli śluz będzie sie utrzymywał przed dłuższy czas lub jesli masz jeszcze jakieś dodatkowe dolegliwości to dobrze byłoby pójść do ginekologa, chociaż to raczej nic szczególnego. W młodym organizmie hormony nie sa jeszcze grzecznie ułożone, więc mogą dziac się takie rzeczy, jak dziwne plamienia a przede wszystkim nieregularne cykle.

Odnośnik do komentarza

na pewno nie jestes w ciazy, bo byliscie w ubraniu i pomimo wytrysku, sperma nie dostala sie do pochwy wiec ciaza to nie jest. predzej jakies plamienie srodcykliczne moze Cie przewialo albo masz torbiela. jak to jednorazowe to nie przejmuj sie tym chyba ze bedzie wiecej plamien to powinnas sie zbadac czy nie masz nadzerki lub wlasnie torbiela

Odnośnik do komentarza

Dzień po okresie, stosując tabletki co prawda od drugiego dnia po miesięcznej przerwie (zmieniłam) i po zażytych 4 tabletkach współżyłam z partnerem, ale na zasadzie stosunku przerywanego (preejakulatu wydzieliło się dosyć sporo, ale był on obtarty ręką i miał dłuższy kontakt z powietrzem) partner wszedł we mnie i poruszał się może minute, dwie a później wyszedł i około minuty później doszedł poza mną dalej istnieje ryzyko ciąży? Zostało 7 tabletek i miałam brązowy śluz jeden dzień po pettingu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...