Skocz do zawartości
Forum

Ryzyko ciąży po wspólnej kąpieli


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,bardzo boje sie ze jestem w ciazy wspołzyłam z chlopakiem tylko raz z zabezpieczeniem , uprawialismy takze petting ....jesli chodzi o wspolzycie z prezerwatywa to jestem prawie spokojna gdyz zrobilismy wszystko jak nalezy a stosunek trwal bardzo krotko , natomiast boje sie ze w czasie pettingu (wspolna kąpiel)moglo do czegos dojsc(tydzien przed dostaniem okresu).Miesiaczke dostalam 3 dni przed czasem ale nie bylo to obfite krwawienie chociaz nigdy nie mam obfitego(4 dni zazwyczaj ) ale krew przez wiekszosc okresu byla brunatna a okres skonczyl sie po 3 dniach zrobilam 3 testy ktore daly wynik negatywny ... mialam takze zawroty głowy i teraz(pare dni po miesiaczce) pojawily sie białe upławy czy powinnam sie martwic ....dodam ze ostatnio schudłam 4 kg (chociaz gdy odchudzalam sie nie raz nie mialam np. zawrotow glowy )

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Sama kapielą to nie ma co się przejmowac, tak nie da się zapłodnić, bo plemniki chociaż dobrze pływają, to nie w wodzie, a jedynie w drogach rodanych kobiety :) Chyba, że podczas kapili był stosunek (?)

Negatywne testy, wystąpienie okresu - to wszystko powinno Cie utwierdzić w przekonaniu, że nie zostaniesz mama, przynajmniej nie teraz :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...