Skocz do zawartości
Forum

Zajście w ciążę po wstrzyknięciu spermy strzykawką do pochwy


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dobra_rada

Hardcore.

Pozwolę sobie rozpatrzeć tę kwestię w dwóch aspektach:

1) Zależy, ile czasu mineło między wytryskiem a przeniesieniem spermy, ponieważ plemniki w niesprzyjających warunkach dosyć szybko umierają, a jama ustna jest własnie raczej takim wrogim środowiskiem.

2) Takie zachowanie jest nieetyczne, jesli próbujesz oszukać partnera. Czy on chce mieć dzieci? czy rozmawialiście o tym?

Odnośnik do komentarza

1. nie zajdziesz w ciaze bo plemniki umra w jamie ustnej od sliny i ogolnie srodowiska jakie tam jest
2. sory ale to jest tak głupie zachowanie ze współczuje Twojemu partnerowi, ciekawe czy ma swiadomosc tego ze ma dziewczyne ktora chce go zlapac na ciaze i robi takie rzeczy, mam nadzieje ze sie o tym dowie i zastanowi sie nad zwiazkiem
3. nawet jesli kiedykolwiek zajdziesz w ciaze to wiedz ze dziecko nie jest wyznacznikiem zeby facet z Toba zostal, szkoda ze musisz lapac faceta na dziecko, w normalnych zwiazkach jest sie z milosci a dziecko jest planowane zycze Ci takiego wlasnie zwiazku

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

hardcore? dla mnie to żalosne, bez obrazy ale to nie stawia Cie w dobrym swietle. Nie mnie oceniac, ale tak jak napisała karolina - współczuje takiego związku w którym na siłe chcesz miec dziecko i posuwasz sie do takich kroków, dziecko nie gwarantuje zwiazku i szkoda jakby ojciec mimo wszystko odszedl i zostawil dziecko same z matka ktora ma takie pomysły

Odnośnik do komentarza

Pytanie czy ona zawsze tak kończy dlatego, że to lubi czy dlatego, że za nic w świecie nie chciałby Cię zapłodnić. Jesli to drugie to obyś nie zaszła w ciąże, bo będziesz samotną matka. Chyba, że taki masz cel, ale to zawsze wtedy możesz iść do banku spermy.

Odnośnik do komentarza

Jestes wstretna egoistka, wrecz mysle, ze nie mozna byc normalnym aby robic cos takiego. Współczuje tylko temu dziecku. Potraktowalas je jak jakas rzecz, przedmiot, ktory mozna sobie skombinowac w kiblu ze strzykawka w reku. Szkoda, ze faceci nie korzystaja z prawa w takich sytuacjach, korzystacie tylko na tym ze chociaz oni skoro nie chcieli dzicka to pozniej maja jakies wyrzuty sumienia wzgledem niego.

Odnośnik do komentarza

A MI SIĘ TO UDAŁO. Mam męża z którym mam 4letniego syna,a w drodze córkę. Moj maz nie chcial drugiego dziecka kiedy ja mu to zaproponowałam. Kwestia duzego ego. POstanowilam go zlapac na wpadke. Kochalismy sie zabezpieczajac gumką,wszystko zawsze było ok. I dnia pięknego nagle gumka pekła (szok!) obawa przed ciążą. Byla to moja sprawka,przedziurawilam ja,co zatailam. Malenka dziurka,ledwo co sie przez nia wydostalo. ALe pozniej przez kilka kolejnych dni (dni plodnych),od razu po stosunku zabieralam gumke ze sperma i szlam do lazienki. Strzykawka wpuszczalam ja do pochwy. I sie udalo,zaszlam w ciaze. Maz nie mial podejzen ze to zaplanowana wpadka,gumka byla peknieta,a ja zaspokojona ze bede mama (znow). Niedawno powiedzialam mu prawde,chwile sie dasal ze nie moglam jeszcze troche poczekac,ale teraz powtarza do naszej córki (w brzuszku) ze juz nie moze sie doczekac. POlecam.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli zrobiłaś to dosyć szybko to można zajść w ciąże ! . Choć nie popieram takiego zachowania bo zle to świadczy o Tobie . Chęć posiadania partnera na własność właśnie taką metodą nie jest dobre dla nikogo . W życiu nie ma nic na siłę a poczęcie dziecka musi być zaplanowane przez obojga partnerów byś pózniej nie żałowała swojego czynu . Trzeba mieć świadomość tego że nawet jeżeli będziesz w ciąży on może i tak Cię zostawić a wtedy zostaniesz sama z dzieckiem . Pomyślałaś jaką możesz przyszłość uszykować właśnie dla dziecka ? Samotna matka i dzieciątko bez ojca które powinno mieć normalną rodzinę obojga rodziców . Być może partner zostałby z Tobą wyłącznie dla dziecka ale wtedy czy taki związek będzie udany ????? Z góry będzie skazany na niepowodzenie !

Odnośnik do komentarza
Gość Aaabobek

Witam mój facet siedzi w kryminale nie mogę chodzić na intymne czy jeżeli on na widzeniu da mi swoją spermę w pojemniku ja ja strzykawka wezme sobie do pochwy czy zajde w ciążę mój chłopak wpadł na ten pomysł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...