Skocz do zawartości
Forum

Opóźnienie miesiączki, ból brzucha, piersi i pleców a ciąża


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie...mój cykl miesiączkowy trwa 28 dni...miałam owulacje 27 września i w ten dzień kochałam się z mężem bez żadnego zabezpieczenia,ponieważ chcemy mieć jeszcze jedno dziecko(raz już rodziłam)...miesiączkę miałam 13 września i zawsze trwa 5 dni...więc w październiku powinnam ją dostać 11.10...ale brak miesiączki..zaczął mnie boleć brzuch,podbrzusze,piersi,plecy już 05.10...po tygodniu miałam taki potworny ból że nawet różnego rodzaju tabletki nic nie pomagały..tylko gorące kąpiele..dziś sobie robiłam pierwszy test rano i niestety wyszedł negatywny...nie wiem co mam myśleć o tym...czy testy mogą się mylić??czy wykonać test powtórny za parę dni??może udać się do ginekologa?? dodam że,z pierwszym zajściem w ciążę nie miałam żadnych problemów..urodziłam naturalnie w 37 minut.Również nie prowadzę życia stresowego. Bardzo proszą o szybką oraz pomocną odpowiedź,bo naprawdę nie wiem co robić.Asia.

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Brak miesiączki może tutaj rzeczywiście oznaczać, że doszło do zapłodnienia. To, że przy pierwszej ciąży nie miałaś żadnych dolegliwości i wszystko poszło jak z płatka, niestety nie oznacza, że sytuacja się powtórzy. Najlepiej byłoby udac się do lekarza, zrobić badanie bHCG. Test ciążowy zawsze można powtórzyć, również zrobić testy różnych producentów.

No i zazdroszczę niestresowego życia! Oby tak dalej! :)

Odnośnik do komentarza

Mi bardzo często spóxnia się miesiączka i mam przy tym silne bóle, czasem nie do wytrzymania. Zaczęłam chodzić na zajęcia z osteopatii do Rehaorthopedica w Krakowie i bardzo mi to pomaga. Teraz gdy mam miesiączke dużo mniej mnie boli i cykle mam bardziej regularne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...