Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza, głowy, zmęczenie i wymioty a ciąża


Gość da...ia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielki problem poniewaz od 6 dni boli mnie podbrzusze,glowa mnie czasami boli oraz jestem ciagle zmeczona i ostatnio wymiotowalam. Powinnam dostac okres 30 wrzesnia lecz dostalam 27 wrzesnia i to nie jest normalna miesiaczka tylko brazowa wydzielina a od ostatniej miesiaczki minelo tylko 21 dni. Nie zabezpieczamy sie z narzeczonym i czy to moze byc ciaza? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że tom oze byc ciaza brazowe plamienie w terminie (mniej wiecej) okresu moze na tow skazywac. Jesli chcesz miec pewnosc zrób test ciazowy najlepiej z krwi w przychodni beta hcg wynik powyzej 5 oznacza ciążę, bedziesz miała pewnosc. Jesli współżyjesz bez zabezpieczenia to jest duże prawdopodobieństwo, że mogło dojśc do zapłodnienia, dlatego zrób test - bedziesz miała pewnosc. jesli wyjdzie pozytywny - gratulacje, jesli negatywny - musisz zbadac sie u ginekologa aby dowiedziec sie skad te dziwne plamienie. To moze byc nadzerka a ból podbrzusza i głowy moze byc własnie z okresu czy tam plamienia. Ale wymioty i te objawy bardziej mi przypominają ciążę!

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Mam nadzieje, że okazało sie, że to była ciąża, bo z tego co napisałas wnioskuje, że tego właśnie byście chcieli. Fajnie przeczytać post o tym, że ktoś jest szczęsliwy na myśl o ciąży, a nie tylko same rozsterki co zrobić, jesli to ciąża, bo jest niechciana... Przyznam, że zasmucają mnie takie wątki.

Odnośnik do komentarza

Witam.. mam problem...
obawiam się strasznie że mogę być w ciąży..
Otóz w sierpniu chłopak zrobił mi palcówke co najlepsze w kinie ;// Wiem- masakra..
On mówi że nie miał żadnego nasienia na palcach..ale to jest tak wierzyć mężczyznom na słowo...Nie był w łazience w trakcie filmu tyko przed filmem aa z tego co wyczytałam plemniki szybko umierają. Okres przed tym zajściem dostałam pod koniec lipca aa po tym zajściu spóźnił się ale dostałam..ii znowu obaw ze podobno kobiety w początkowej ciąży mogą dostawać okres lub plamienia ten wcześniejszy okres miałam bardzo bolący aa ten mało ii małe plamienia. Na dodatek rano mam mdłości ii strasznie schudłam, nie wiem co jest tym spowodowane, często oddaje mocz. W tym tyg wymiotowałam i miałam biegunkę, jeden dzień. Wczoraj zrobiłam test wyszedł negatywny ale nie rano aa popołudniu, i próbkę bezpośrednio nałożyłam a nie do naczynia .. Pytam jakie są szanse na bycie w ciązy ii czy są wgl. Oraz czy test wykonałam prawidłowo ii czy powiedział prawdę. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...