Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po odstawieniu tabletek Yasmin


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Odstawiłam tabletki antykoncepcyjne yasmin 3 miesiące temu . Nie miałam okresu . Po jakiś 2 miesiącach miałam krwawienia. Robiłam test ciąże wykluczam . Nie rozumiem przytyłam 2 kilo i nie rozumiem co się dzieje. Kiedy w końcu dostane okres? Nigdy nie miałąm problemów z cerą a tearz zrobiły mi się pryszcze taka dziwna wysypka na plecach i na deolcie. Do tego robia mi sie pryszcze na twarzy . Nigdy nie miałam pryszczy nie wiem co robić . Moge znów zacząć tabletki czy musze czekać jak dostane ten okres? Przed braniem tabletek miałam zawsze nie regularne miesiączki np co 2 ,3 miesiące. Nie wiem co robić pomocy!!!

Odnośnik do komentarza
Gość dobra_rada

Na pewno nalezy udać się do lekarza. Kobiety czasem mierwają problemy z przywróceniem okresu po odstawieniu tabletek, zwłaszcza jesli brały je długo bez żadnych przerw. Lekarz może przepisac luteinę albo jakieś tabletki o bardzo niskiej zawartości hormonów, które w jakiś sposób pobudzą układ hormonalny. Na pewno nie można tego tak zostawić i cierpliwie czekac, bo po takim czasie okres powinien być już normalny.

Pogorszenie się cery oraz przytycie to efekt odstawienia tabletek. Nie ma jednak sensu ich dalej brac tylko dlatego, aby zapobiec tym efektom. Na pewno jak tylko organizm się oczyści wszystko wróci do normy. Idź do dermatologa, aby poradzić sobie z problemami skórnymi.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to efekt odstawienia tabletek, teraz Twój organizm przyzwyczaja się reguluje dlatego też masz te wszystkie objawy. Lepiej idź do lekarza bo może trzeba będzie zrobić badania poziomu hormonów oraz inne badania

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...