Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia i normalny okres a ciąża


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dobra_rada

Ehhh, no dobra - powtórzę się :P

No to tak:

1) podczas miesiączki w 99% przypadków jest okres niepłodny.
2) brak wytrysku znacząco zmniejsza szanse na zapłodnienie, jesli do zapłodnienia konieczne są plemniki (preejakulat niekoniecznie zawiera zdrowe plemniki)
3) seks bez zabezpieczenia jest nierozsądny ze względu na ryzyko zaplodnienia i zarażenie się jakimś choróbskiem!

Pomogłam? :P

Odnośnik do komentarza

Witam, od niedawna w zasadzie wspolzyje z moim chłopakiem, dokladnie od lipca. Zazwyczaj się zabezpieczamy. Miesiączki mam zazwyczaj co 30 dni, trwają 7 dni. 16 wrzeesnia mialam okres, a 5 i 6 pazdziernika kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, ale partner nie skończył we mnie, wydaje mi się że to juz powinny być dni niepłodne. Po tym stosunku bolały mnie jajniki, być może wynikało to z intensywności stosunku ale też i.. sporego przyrodzenia mojego partnera.
14 października w nocy zauważyłam lekkie krwawienie, mały skrzepik w zasadzie ze śluzem i poxniej nic, czysto. dopiero 16 normlany okres trwający 7 dni. czyli jakby regularnie. Dodam że 20 pazdziernika kochałam się z moim chłopakiem, byłam jeszcze w trakcie okresu ale partner nie skończył we mnie, w ogole nie doszło do wytrysku.
Dzisiaj odczuwam klucie lewego jajnika. Co to może oznaczać? Chyba niemożliwe, że ciążę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...