Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie po zapomnianej tabletce antykoncepcyjnej


Gość Dirne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ostatnio kochałam się z moim facetem, byłam dziewicą (nie wiem, czy dalej jestem), nawet nie wiem, czy można uznać to jako seks, po prostu rozdziewiczenie, strasznie mnie bolało. Zażywam tabletki, ale tej nocy po 1,5 godziny od zażycia, zwymiotowałam tabletkę (2 tydzień zażywania tabletek). Później próbowaliśmy ponownie, oczywiście cały czas w gumce, nie doszło nawet do wytrysku. Nie wiedziałam, że po pominięciu tabletki albo zwymiotowaniu trzeba przyjąć od razu kolejną, dlatego przyjechałam trochę późno, bo 18 godzin po (nie wiem, czy tabletka się wchłonęła). Panikuję, ponieważ są znane przypadki zajścia w ciążę przez płyn ejakulacyjny i jego śladowe ilości. Czy jest szansa na to, że zaszłam w ciążę? Tego samego dnia, którego zażyłam tabletkę, tylko trochę wcześniej, dostałam plamienia, czy to plamienie po "rozdziewiczeniu" czy przez tabletkę? Plamię już 3 dzień... tzn. dzisiaj jest 3 dzień... Chcę to zrobić w najbliższym czasie jeszcze raz, ale nie wiem, czy jestem chroniona przez tabletki? Pominęłam jedną tabletkę w 2 tygodniu i dostałam krwawienia. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Witaj! Jeśli krwawienie było na początku obfite, a teraz plamienie jest niewielkie, to wydaje mi się, że jest związane z defloracją. Trudno jest jednak stwierdzić coś pewnego, jedynie na podstawie przedstawionego przez Ciebie opisu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...