Skocz do zawartości
Forum

Problem ze wzwodem po wypiciu alkoholu


LUKNEM

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec na wstępie opisze cala historie i co w ogóle chodzi. Mam 19 lat i od zeszłej soboty zauważyłem problem. Stracilem dziewictwo z Chinka, kilka miesiacy temu. Uprawialismy seks bylo fajnie obojgu sie podobalo. Pozniej przerwa kilka miesiecy az do dnia kiedy poznalem cudowna angielke po czasie postanowilismy zrobic krok do przodu w naszym zwiazku. I w poprzednie sobote poszlismy w ciche miejsce na dworze, wypilismy duzo i zaczelismy sie kochac , po minucie zaczol sie horror , otoz opadl mi i nie potrafilem nic zrobic aby byl twardy , co jakis czas stawal ale szybko opadal . Przerwalismy seks , naszczescie dziewczyna mi to wybaczyla ale jest problem teraz !!! Bo obiecalem jej ze za 5 dni wszystko jej wynagrodze dobrym seksem , ale boje sie ze sytuacja sie powtorzy ! Nie chce panikowac ale jezeli to sie powtorzy , to kicha zuci mnie i znajdzie se kogos innego . A chyba sie zakochalem w tej dziewczynie , blagam was ... mam 19 lat i byl to moj pierwszy seks po pijaku . Co mam zrobic aby mi stal ? Byl bym ogromnie wdzieczny jezeli ktos pomoże ! ...

Odnośnik do komentarza

ma znaczenie jak bedziesz sie stresował to też możesz miec problem aby penis był jak należy. Widzisz, to jest taka sprawa, że na wzwód oddziałuje wiele rzeczy, alkohol, stres, dieta itp. To nie jest mazyna, ze mówisz baczność i stoi, to organizm. Jak bedziesz sie martwil i stresowal to tez moze Ci nie stanac. Moim zdaniam zrob tak:
jak sie spotkasz z tą dziewczyną nie pij alkoholu w miarę możliwości i nie mysl co Was czeka. Uda Ci się tylko nie nakręcaj się niech to wyjdzie spontan i będzie dobrze.
Ale pociesze Cie, ze to działa tez w druga strone bo staje gdy nie trzeba, moj kolega miał wzwód u lekarza, starego pana urologa i byl oczywiscie bez majtek, wiec czul sie zazenowany ze przy starszym mezczyznie mu stoi, ale to tez pewnie w zwiazzku z ... sytuacją ;) lekarz nie zwrocil na to uwagi :))
tak wiec raz nie moze raz az za bardzo nie przejmuj sie podejdz do tego na luzie

Odnośnik do komentarza

Szkoda mi tylko ze wczesniej otym nie wiedzialem. Troche dziewczyne zawiodlem. A dobrze wiem ze jak jej niedam roskoszy to se znajdzie innego a szczerze ... zakochalem sie w niej i mi na tym zwiazku bardzo zalezy. Sobotni seks zmieni wszystko . Albo utrwali nasz zwiazek albo sie posypie , zreszta . Nie ma zadnego ALBO :p wszystko sie uda i juz ! :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...