Skocz do zawartości
Forum

Grudkowaty śluz o nieprzyjemnym zapachu przed i w trakcie okresu


Gość Sandra.21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sandra.21

Witam. Dostałam miesiączkę wczoraj, przed miesiączką pojawiło się(tak mi sie wydaje) zapalenie dróg rodnych. Strasznie mnie swędziało i miałam przy tym taki grutkowaty sluz o nieprzyjemnym zapachu. Jednak dostałam miesiączkę . Krwawienie jest takie jak zawsze. Taka sama barwa, intensywność, jednakże zauwazyłam w tej krwi miesięcznej jakieś dziwne grutki o barwie takiej jasno rózowo-brązowej. Czy to jest ta grutkowata wydzielina która występowała przed miesiączką, ? Nie mam pojęcia co to jest nigdy tak nie miałam. :(. Acha i moje nastepne pytanie: Jestem w 2 gim dniu miesiączk i inadal bola mnie piersi czy to prawidłowe? czy to oznaka ciązy? Jendakże, raczej ciążę wykluczam bo dostałam miesiączke w terminie i jest prawidłowe krwawienie.Prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Sandra.21

Acha.Dzięki:). Ten śluz to wygląda tak jakby skrzep ale jeśniejszy od tej krwi miesięcznej jest taki różowo-brązowy jakby. Niesprecyzowany kolor jakiś heh. I mam nadal to swędzenie, mniejsze, ale jednak występuje. Biore antybiotyk doustnie i furaginum.I to tyczy sie tej infekcji tak? Nie mam się czym martwić? . To nie jest żadna oznaka ciązy tylko infekcji ? Proszę odpisz. Z góry dziękuje:8

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

moim zdaniem to raczej infekcja. Jesli bierzesz antybiotyk to może nabawiłaś się jakiejś infekcji grzybiczej. Kup sobie lakcid i łykaj go 2-3 razy dziennie, do tego jedz jogurty i kefiry. Możesz do podmywania stosować Tantum Rosa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...