Skocz do zawartości
Forum

Ból żołądka, biegunka i niskie ciśnienie oraz utrata przytomności


Gość piszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Chcę spytać o następującą rzecz.
W nocy około godz. 2.30 zaczął boleć mnie żołądek. Poszłam do łazienki. Zaczęło robić mi się słabo.Zawołałam męża, po jakimś czasie przeszło mi. Położyłam się i czuję, że znowu robi mi się słabo. Mąż pomógł mi zajść ponownie do łazienki. Miałam chyba trochę biegunkę i bolał mnie cały czas żołądek. W pewnym momencie poczułam, że chyba zemdleję. Nie pamiętam momentu, żeby mąż zaniósł mnie do łóżka. Nie pamiętam też jak długo to trwało. Byłam blada jak papier. Kiedy już doszłam do siebie zmierzyłam ciśnienie 70/55.
Na drugi dzień byłam troszkę słaba ale ogólnie czułam się dobrze.
Kiedyś w przeszłości też zdażyło się coś takiego, ale do końca świadomości nie straciłam. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

ja tak miałam... ból brzucha biegunka, wymioty ciśnienie prawie zejściowe i ze 3 dni tak miałam aż w szpitalu wylądowałam z odwodnienia bo jakiegoś wirusa ala jelitówke złapałam. Jeśli Ci nie przejdzie w ciągu 2 dni musisz isc do lekarza a jak takie oslabienia beda wystepowaly to nawet na pogotowie

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

A po co do lekarza po 2 dniach???? Milion razy miałam grypę żołądkową (zawsze ciężko ją przechodzę), mnie trzyma dość krótko, ale ogólnie grypa żołądkowa trzyma 3 dni (może być i dłużej, ale to średni czas). Do szpitala się idzie jak dochodzi do odwodnienia w wyniku ciągłych wymiotów

Odnośnik do komentarza

jak ja miałam grypę żołądkową, raz jeden w życiu, to trzymało mnie ze dwa tygodnie może dłużej. U lekarza byłam 4 razy bo żaden lek mi nie pomagał, w końcu musiałam jechać do szpitala na kroplówkę bo się odwodniłam.

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...