Skocz do zawartości
Forum

Czy kobiety lubią seks oralny?


Gość Adi 50

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź jedyna

cyt.: ja uwielbiam lizać jej cipke i im bardziej jest mokra tym bardziej chce spijąc jej soki tak moim zdaniem powinien wyglądać oral bez żadnych oporów a co wy o tym sądzicie

Odpowiedź:
sądzę, że robiąc to i nie czując smrodu, musisz być na haju narkotykowym/alkoholowym, otępiającym okrutnie zmysł smaku i węchu. Moim zdaniem , pies czasem zje, ale najczęściej omija gówno z daleka, a ty się tym delektujesz. Czyżbyś był gorzej niż psem? Fuuuujjjj

Odnośnik do komentarza

Takie kobiety zazwyczaj są kalekami seksualnymi. Nigdy bym się nie związał z taką szmatą na stałe, która lubi ssać kutasa. Takie rzeczy mogą robić kurwy za kasę, a nie stała życiowa partnerka, z którą na dzień dobry się całuję. Wystarczy tylko popatrzeć na te wszystkie kurwy z pod latarni, te które to na co dzień, dają/ obciągają za kasę. które to podczas obciągania mają na zębach, języku i wargach zawsze niewielką porcję spermy podczas ejakulacji faceta. Prędzej bym wolałbym sobie jebnąć w łeb niż z taką dziewczyną się związać, która lubi ssać hehe

Odnośnik do komentarza
Gość brawo dla Mahometa

ja bym dodał, że oprócz ssania, kalectwem szerzącym przez kalekie kobiety jest dawanie dupy i twierdzenie, że istnieje orgazm analny. Trafne jest tu powiedzenie, że "takie" nawet brzytwy się złapią nie bacząc na konsekwencje: HIV, Brodawczak. No, nie dziwota, jest to tak silny popęd, że dla takiej chwili przyjemności, modliszek daje się samicy pożreć żywcem.

Odnośnik do komentarza

Ja to już kiedyś tutaj pisałem, że kobieta gdy jest dobrze podniecona to nawet gówno faceta zje. No cóż do takich rzeczy tylko kobiety są zdolne, bo ja nawet jakbym był po niebieskiej tabletce, to nigdy nie zrobiłbym takich rzeczy, do jakich są zdolne te szmaty, tzw... kobietami hehe

Odnośnik do komentarza
Gość przyslowiowy

Apple Jack
Cześć. Chciałabym, żebyście wyrazili swoją opinie na temat seksu oralnego. Mój partner często przy pieszczotach robi mi przysłowiową "minetkę", jednak ja nie jestem w stanie przełamać swojego obrzydzenia przed wzięciem go do ust. Boję się odruchów wymiotnych, nie wyobrażam sobie, żeby moje usta miały kontakt z nasieniem, sama myśl o pieszczeniu go ustami jest dla mnie obrzydliwa. W kwestiach egoizmu, rozmawiałam z nim o tym, on wie jak bardzo mnie to podnieca i jak bardzo, nie chcę się odwdzięczyć. Twierdzi, że nie potrzebuje tego, nic na siłę i jest bardzo zadowolony z tego co ma. Nie wiem, czy mówi to, żeby nie sprawić mi przykrości czy naprawdę tak myśli. Jaka jest wasza opinia lub doświadczenia z tego typu igraszkami?

Nie chce ci sprawiac przykrosci...wierz mi mam 32 lata i jak dla wiekoszosci facetow...czesto sex oralny jest lepszy niz tradycyjny a nawet czesciej. Dla mnie sex oralny jest nadzwyczajny bo tylko wtedy oddaje sie kobiecie w 100 %.
O przyjemnosci nie musze wspominac.
Sam uwielbiam dawac kobiecie ta przyjemnosc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...