Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Język angielski- bezcenna nauka indywidualna


Liljana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś wpadłam na pewien pomysł. Udzielam już od ładnych paru lat lekcji z języka angielskiego. Moimi uczniami są głównie dzieci i młodzież, ale zdarzają się i osoby dorosłe, które przygotowuję np. przed wyjazdem wakacyjnym czy też uczymy się od poziomu podstawowego (A1). Mam doświadczenie również w nauczaniu w szkołach językowych, skąd posiadam też referencje. Posiadam certyfikat językowy (FCE), ale obecnie znam język na poziomie C1. Ukończyłam też studia z wykładowym językiem angielskim. Moje lekcje pomogły już wielu dzieciom, młodzieży czy osobom dorosłym w nadrobieniu zaległości, zdaniu egzaminu czy przełamaniu bariery językowej.
Lekcji języka angielskiego udzielam dodatkowo, ale mam jeszcze wolne godziny (pon, czw). Chciałabym sobie więcej dorobić, aby móc odłożyć część pieniędzy. Moim celem jest zakup w przyszłości jakiegoś małego mieszkanka- nawet kawalerki na początek, abym mogła przenieść się tam z domu rodzinnego. U mnie w domu nie brakuje miejsca ani wygód, jednak nie bardzo czasem mogę pracować w spokoju, z uwagi na problemy zdrowotne mojego brata. Pewnie mogę liczyć na jakąś pomoc ze strony rodziców, jednak chciałabym też postarać się sama. Długo zastanawiałam się, czy napisać prawdę, bo...jednak jest to w pewnym sensie proszenie o pomoc. Nie podaję ceny lekcji. Moi stali uczniowie płacą określoną kwotę, natomiast ciężko jest znaleźć nowe osoby na tę samą cenę, gdyż zawsze znajdzie się ktoś młodszy, bez doświadczenia kto proponuje cenę znacznie niższą. Niestety...to psuje rynek. Z doświadczenia wiem, że prowadzenie zajęć to nie jest łatwa praca. Natomiast tutaj, zdecydowałam, że nie podaję ceny. Wstępnie oferuję lekcje w wymiarze godziny lekcyjnej- jeśli razem będzie nam się dobrze pracować- nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy uczyli się regularnie. Zdarza się, zwłaszcza jesienią, że uczniowie chorują i odwołują zajęcia. Stąd planuję przyjąć jeszcze ok 2 osoby. Lekcje online (zoom). Cena- tyle, ile Państwo mogą zapłacić. Wiem- chyba jestem ewenementem, natomiast już raz spotkałam się, że ktoś nie miał stałego cennika. Ja zawsze coś zarobię, a ktoś nauczy się. Jedynie liczę na uczciwość a nie chęć wykorzystania- mojego czasu i wieloletniej wiedzy i doświadczenia.
Jeśli będzie ktoś z Państwa zainteresowany- mogę przesłać dokumenty (tj. certyfikat, referencje, link do strony z ogłoszeniem, gdzie są opinie moich uczniów). Pozdrawiam i zapraszam na....bezcenny angielski. M.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...