Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Język angielski- online


Liljana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, udzielę lekcji z języka angielskiego dla młodzieży, osób dorosłych. Posiadam doświadczenie, które zdobyłam także w szkołach językowych. Ukończyłam ścisły kierunek w języku angielskim. Dzięki temu potrafię w logiczny sposób wytłumaczyć zagadnienia gramatyczne, aby jak najwięcej rozumieć a jak najmniej uczyć się na pamięć. Ćwiczę z osobą uczącą się wszystkie umiejętności potrzebne do komunikowania się w języku angielskim. Uczyłam osoby indywidualne jak i grupy. Mam doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Przygotowywałam z sukcesem uczniów do egzaminów: maturalnego i ósmoklasisty. Przy chęci ze strony ucznia, lekcje szybko przynoszą zauważalne rezultaty. Pomogłam już w wielu podbramkowych sytuacjach. Zarówno pomogę skutecznie nadrobić zaległości, wdrożyć ucznia w systematyczną naukę oraz nauczyć ucznia rzeczy dodatkowych. Jestem dokładna, nie przeskakuję szybko ze strony na stronę ale zwracam uwagę na to, czy uczeń opanował wcześniejszy materiał. Na lekcji także rozmawiamy, słuchamy, czasem oglądamy jakiś filmik czy korzystamy z aplikacji do nauki słówek. Lubię przekazywać wiedzę i mam dobry kontakt z uczniami, natomiast zadaję też zadania domowe i systematycznie je sprawdzam. Lekcje mogą odbywać się w domu ucznia- Łódź i najbliższe okolice lub online za pośrednictwem ZOOM. Posiadam referencje ze szkoły językowej oraz referencje uczniów. Cena zajęć to 100zł- lekcja 60 min. Pierwsza lekcja 50% taniej. Możliwość nauki w 2 osoby, wtedy cena dla jednego ucznia to 70zł. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...