Skocz do zawartości
Forum

proszę o pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo  8 tygodni rozstałam się z partnerem to on mnie zostawił ponieważ uczucie zanikło i nie widzi przyszłości tego związku byliśmy ze sobą 4 lata raz było nam  razem dobrze raz się kłóciliśmy a powodem rozstania było moje zachowanie i że się oddaliśmy od siebie przez pracę  teraz się zmieniam czy mam szanse żeby go odzyskać i aby uczucia do niego  wróciły co mam robić bo mi na nim zalezy

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2024 o 20:43, Samotna37 napisał(a):

teraz się zmieniam

Zmieniasz sie dopiero i rozumiem, że zaczęłaś zmianę, a to proces długi. Z terapią kilkuletni, a bez niej... hmmm jeszcze dłuższy. Tak wiec chyba za wcześnie by myśleć o odzyskaniu go. 

W dniu 24.08.2024 o 20:43, Samotna37 napisał(a):

czy mam szanse żeby go odzyskać i aby uczucia do niego  wróciły co mam robić bo mi na nim zalezy

Co masz zrobić? Zadbać o siebie. Zmieniać sie dla siebie a nie dla niego, nie z powodu planu odzyskania go. Wszak to nie będzie zmiana, ale udawanie zmiany. Dlaczego chcesz sie zmienić, co w sobie chcesz zmienić i jak? I dlaczego Ci na nim zależy?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...