Skocz do zawartości
Forum

Choroba czy Nerwica?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim. Mam 17 lat, dwa tygodnie temu wrocilem ze szpitala przez to ze mialem wysokie tętno ponad 120. Po okolo 5 dniach zostalem wypisany, badania jakie mi wykonano to: mocz w porzadku bez zmian, morfologia rozszezona i z wymazem rowniez bez niepokojacych zmian, usg brzucha oraz tarczycy bez zmian ogniskowych, Echo serca bez zmian ogniskowych, Dwa holtery cisnieniowy i sercowy. Badania Holterowskie tez wyszly w porzadku natomiast moja psychika kompletnie podupadla. W szpitalu bylem raz i bylo to w 1 klasie podstawowki z powodu zapalenia stawu biodrowego. Szpital, kompletnie inne srodowisko, zero ruchu ciagle lezenie na lozku, hipochondria lvl max, jak cos mi sie dzialo to wpisywalem w neta i sie nafiksowalem tak ze do tej pory siedzi mi to w glowie. Nic mnie wogole nie boli natomiast mam totalne schizy w domu, proboje sie uspokajac domowymi sposobami typu picie melisy, medytowanie czy cwiczenia. W poniedzialek bede umawiac sie na spotkanie z psychologiem. W szpitalu schudlem prawie 5 kilo przez to ze stres sciskal mi zoladek i kiedy widzialem jedzenie to gardlo mi sie zamykalo. W domu po powrocie ciagle wpisywanie w internet i doszukiwanie sie chorob, a to guz mozgu a to tetniak mozgu, wrzody zoladka itp. Przez to wszystko zaczely mnie napadac niebolesne bole glowy czyli napieciowe bole glowy. Glowa wcale nie boli jednak czuje od tyłu nacisk ktory przeklada sie na cala glowe i sciaga na prawa strone. Przejmuje sie kazdym drobym bolem i czuje ze ten szpital kompletnie mnie zniszczyl. Czy ktos z was tez tak mial? Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji… zdjecie dla uwagi..

9A155FB6-1742-46B7-9138-307A39ADDB85.jpeg

Odnośnik do komentarza

Takie sytuacje dotyczą wielu osób. Większość sprawdza w Internecie dolegliwości i nie przynosi to nic dobrego, bo zawsze wśród „możliwych chorób” jest nowotwór. Porozmawiaj z psychologiem, rozpocznij terapię i zobaczysz czy będą jakieś efekty. Kontrolne badania też można zawsze zrobić za jakiś czas 😉

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Alicja99 napisał(a):

Takie sytuacje dotyczą wielu osób. Większość sprawdza w Internecie dolegliwości i nie przynosi to nic dobrego, bo zawsze wśród „możliwych chorób” jest nowotwór. Porozmawiaj z psychologiem, rozpocznij terapię i zobaczysz czy będą jakieś efekty. Kontrolne badania też można zawsze zrobić za jakiś czas 😉

Wiem wlasnie chce ale w objawach tez naczytalem sie ze przy tetniaku zaczyna opadac powieka a ja mam dziwne uczucie w prawym oku i histeryzuje ze to koniec powoli mojego zywota a wizyta u neurologa trzeba czekac i nie wiem juz co ze soba robic bo obarczam tym ciezarem tez mame niby przez nerwice tez zaczyna opadac gorna powieka wiec juz jestem w totalnym metliku, pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mgmg napisał(a):

Nie moglbys nic napisac, gdyby dziwne uczucie w oku bylo od tetniaka. Nie jest tak, ze jedynym objawem tetniaka (tzn. wylewu, krwawienia wewnatrzczaszkowego) przez kilka dni jest dziwne uczucie w oku.

Rozumiem, poprostu juz moj mozg zaabsorbowal tyle niepotrzebnych infromacji na temat chorob neurologicznych ze laczy wszystko w jedna kupe i robie sobie z mozgu papke…

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...