Skocz do zawartości
Forum

Gadżety erotyczne czy korzystacie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - drodzy Panowie, czy korzystacie z gadżetów erotycznych, takich jak tenga masturbatory? Mój facet wyjeżdża niebawem w delegację, przez co zastanawiam się, czy mu jakiegoś nie sprezentować (w końcu ma potrzeby, a ja nie będę mogła ich spełnić, gdyż zostanę w Polsce).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy facet to dobrze zniesie. Jeśli będzie mu Cię brakowało to sam się zaspokoi. Albo kupi sobie taki masturbator samodzielnie. Nie będziesz sie czuła skrępowana dając mu coś takiego? BO sam bym się osobiście czuł skrepowany jakbym coś takiego dostał od swojej partnerki....

Wracając do tematu to aktulalnie mamy kilka gadzetów erotycznych jakie stosujemy:
wibrator
hiszpańska mucha ( ale to okazjonalnie)
no i ostatnio chusteczki oc wipes, dzięki którym opanowałem przedwczesny wytrysk

Odnośnik do komentarza

Heh Sam próbowałem ostatnio technik psychologicznych na przedwczesny wytrysk. Jest wiele takich artykułów w sieci i nie pomagały. Nie wiem czy cos robię źle ale ile bym sie nie skupiał to to po prostu na mnie nie działa. Psycholog nie wchodził w grę bo nawet nie wiedziałbym jak z nim o tym rozmawiać. Gumki trochę pomagają ale jednak nie jest tak przyjemnie z gumą jak bez ( no i moja partnerka bierze tabeltki antykoncepcyjne a bzykac się jak ona bierze tabsy to tak średnio jak można równie dobrze bez nich).Zastanawiałem się nad tymi chusteczkami ale czy one aby nie znieczulają penisa tak ze potem nic nie czujesz?

Odnośnik do komentarza

Trochę znieczulają ale jest przyjemniej bo możesz dłużej. Nie wiem jak Tobie, ale mi przyjemności nie sprawiało jak robiłem dwa ruchy i był koniec. Wolę jak penis jest trochę mniej czuły ale dzięki temu może o wiele dłużej. Poza tym bez gumki Wink Kiedyś brałem tabletki z tej serii ( orgasm control) i również były ok o ile oczywiście brało się je regularnie a z tym miałem największe problemy bo po prostu zapominałem o wzięciu tabletki. A tak mam chusteczkę zawsze w portfelu. I mogę ją użyć kiedy chcę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...