Skocz do zawartości
Forum

Mama uczy mnie jak uprawiać sex


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 15 lat a moja mama urodziła mnie w wieku 14 lat. Dwa lata temu mój ojciec zginął w wypadku samochodowym od tego momentu mama się zalamała i nie wiedziała co robić. Moja mama karze mi mówić jej po imieniu więc tak będe od teraz mówił. Oliwia od jakiegoś roku pracuje w klubie go-go jako wiecie kto i od tego czasu zmieniła do mnie nastawienie. Kazała mi mówic po imieniu i zaczęła robić wszystko nago w domu. Powiem tylko kilka rzeczy, Oliwia śpi nago, kapie się z otwartymi drzwiami, gotuje nago i robi fitness nago. W marcu miałem swoje 15 urodziny i tego dnia Oliwia powiedziała mi że czegoś mnie nauczy o Żywieckie była nago. Dała mi prezent a w środku były prezerwatywy. Powiedziała mi też że skoro mama 15 lat to mogę już uprawiać legalnie sex z osobą dorosłą. Tego dnia nie wypuściła mnie z łóżka kazała mi lizać jej piersi oraz cipkę a sama sobie wkładala moje penisa do buzi i do cipki. Już kończę tylko chciałbym się pochwalić że razem z Oliwią spodziewamy się dziecka. Powiedziała też mi że po co mi dziewczyny jak mam ją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...