Skocz do zawartości
Forum

Co możecie polecić na brak ochoty na seks w małżeństwie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie panie. Jestem w małżeństwie już 10 lat. Wiadomo,ze mieliśmy różne wzloty i upadki ale od prawie roku zupełnei nie mam ochoty na seks. Nie wiem co sie stało bo zrobiłam sobie wszystkie niezbędne badania hormonalne. Niby wszystko w nich jest ok ale pomimo to nie chce mi się z meżęm uprawiać seksu. Co jeszcze moge zrobić?

Odnośnik do komentarza

Wybrać się do ginekologa? Serio piszę bo sama miałam ten problem i wybrałam się z tym do pani doktor. Ta mi zaproponowała libido therapy ( obecnie to przyjmuję). Jest to ziołowy środek na libido dla kobiet. Na początku trochę w to nie wierzyłam ale obecnie widzę bardzo fajne działanie tak wiec faktycznie coś w tym jest 🙂 Zaczynasz coś odczuwać po miesiacu od brania, najlepszy efekt jest po dwóch miesiacach przyjmowania ale jest. U mnie brak ochoty na seks spowodowały tabletki antykoncepcyjne i biorę ten środek wlaśnie do tabletek anty.

Odnośnik do komentarza

Ale ja byłam u ginekologai i właśnie pani ginekolog mi przypisała badania hormonalne i tak jak pisałam nic w nich nie wyszło. To nie jest tak,że sama sobie to wymyślam i nie chcę się badać i nie próbuję. Przyjmowałam kiedś asequrelle ale efektów brak.Masz może porównanie tego który stosujesz do innych ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...