Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Problemy z oddychaniem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym podzielić się z wami moim problemem bo męczy mnie to od dłuższego czasu. Być może ktoś miał to samo więc łatwiej mi będzie znalezc rozwiązanie. Mniej więcej od pół roku czuję straszny głód powietrza. Wygląda to tak że bardzo często muszę wziąć duzy haust powietrza przez buzię(podobnie jak przy ziewaniu). Uczucie to nie znika gdy już ten głęboki oddech ustami wezmę a wręcz czuje cały czas w gardle taki dyskomfort która zmusza mnie do ciągłych dużych oddechów. Jest to mega męczące bo cały czas o tym myślę i ciągle siedzi mi to w głowie. Pulmonolog po rentgenie płuc, zbadaniu saturacji nic złego nie widzial. Byłem u trenera oddechu. Robiłem ćwiczenia Butelki polegające na kontrolowanym zatrzymawaniu oddechu i dalej nic. Miał ktoś podobnie? Albo mógłby mi ktoś polecić lekarza który mi z tym pomoże. Jestem w stanie zapłacić wszystkie pieniądze 😌.

Odnośnik do komentarza

Ja również uważam, że z takimi objawami powinieneś iść do kardiologa. Mój tata także ma problemy z oddychaniem i bardzo szybko się męczy, a to jest związane z jego chorym sercem. Polecam Ci jego kardiologa dr Małgorzata Kloch, przyjmuje w SCM clinic w Krakowie. Bardzo dobra lekarka, warto do niej iść.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...