Skocz do zawartości
Forum

Abdominoplastyka


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry
Jestem 11 miesięcy po wykonanym zabiegu liposukcji z abdominoplastyką, od początku zauważyłam że mój brzuch po prawej stronie jest bardziej wklęsła po odessaniu niż ta lewa , brzuch ponad cięciem jest twardy i nie mam czucia na długości ponad cięciem , jest zgubiony ,wypukłość dość widoczna , na każdej wizycie słyszałam ciągle inna w wersję odnośnie tej zmiany ale ostatnio to co usłyszałam zmartwiło mnie bardzo, a więc to , że to zgrubienie to jest tłuszcz który mi ponoć zjechał w dół , 😐 że będzie potrzebna jeszcze jedna operacja gdyż waga mi spadła z 96 kg w dniu operacji do dziś -13 kg i to moja wina , tak się pacjent czuje po ....
Nie sądzę żeby to była moja wina , że wagę zrzuciłam trochę , poczytałam i ogólnie nie powinien operować przy takiej wadze ale zapewniał mnie że operował ponad 120 kg osoby i było ok , nie wyobrażam sobie tego przy 120 kg , teraz ponoć będzie dla mnie najlepsza opcja 360, ale ja nie mam obwisłej skóry na bokach i plecach jedynie to zgrubienie mnie niepokoi. Zrobiłam USG tego miejsca okazuje się ,że jest tam obszar obrzękowo-zaoalny 39mm/5mm z pasmem wolnego plynu2.5 mam , wysłałam to do operatora aby się poradzić co z tym zrobić lecz do dziś cisza , co mam z tym wszystkim zrobić zdjęcia są z czerwiec/ lipiec przy wadze ok 90 kg 

IMG20230815223338.jpg

IMG20230815223423.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...