Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Czy to przez bezsenność?


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś od 7 miesiecy mam prawie codziennie i prawie zawsze pod wieczór jest tak jakbym czuł świat gdzieś środkiem głowy jakby była jakaś bariera w głowie, okropnie sie wtedy czuje, zauwazyłem że jak sie obudze to tego nie mam, no może czasem tak minimalnie to odczuwam, dodam że spę od 3 do 5 godzin i tak jest codziennie, nie wiem jak to okreslic bardziej zrozumiale, czy ktoś tu na forum miał lub słyszał o czymś takim wogóle?
Odnośnik do komentarza

dodam jeszcze ze od 14 lat mam cały czuje środkiem głowy przez nacisk psychiczny spowodowany osobą z rodziny z którą nadal mmieszkam, przez te 14 lat pare razy wyszlem na krotko z tego stanu ale od kilku już wogóle nie moge wyjsc z tego stanu, czy wyłączyły sie jaikies neuroprzekazniki w w mojej glowie czy co to może być, do tego ostatnio zauwazylem ze czuje jeszcze bardziej srodkiem glowy tak od 2 lat, jak trafilem do szpitala to czulem przez 2 dni silny ucisk w glowie i od tej pory nie odczuwal swojego dotyku na ciele ale jak ktos mnie dotyka to czuje takie mrowienie w glowie

wiem ze pisze chaotycznie ale nie moge inaczej przez moj stan, juz wysiadam psychicznie  i nie wiem o robic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...