Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

4 letnia dziewczynka problemy skórne


Carvajal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

u mojej 4 letniej córki na ramieniu 2 tygodnie temu pojawiła się krostka zamieszczona na zdjęciu. Nie swędzi ani nie boli. nie daje żadnych objawów. w nocy córka drapie się po brzuchu na którym jej skóra jest szorstka. Ja mam łuszczycę i byłem z nią u dermatologa w zeszłym roku, który również stwierdził, że może to być łuszczyca. następną wizytę mamy w przyszłym miesiącu, a trochę się martwię. proszę o porady. 

IMG_1546.jpeg

Odnośnik do komentarza

Łuszczyca nie ma regularnych kształtów, ale musisz poczekać na wizytę u dermatologa. 

Co do suchej skóry na brzuchu, to  kup w aptece krem Mediderm, działa też przeciwświadowo, czytaj ulotkę w necie. Córka może mieć  bardziej atopowe zapalenie skóry na brzuchu niż łuszczycę, ale nie wiem. 

Kosmetyki z serii Dermedic baby też są dobre, kup dziecku żel do kąpieli i masło do przewlekłe suchej skóry tej serii. 

Co do łuszczycy to nic tak nie pomaga jak kąpiele siarkowe, korzystaj kiedy tylko możesz, głównie chyba w sanatoriach można skorzystać. W Solcu Zdrój, przy hotelu i normalnym basenie jest też basen siarkowy, mają tam najlepszą siarkę. 

Edytowane przez ka-wa

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...