Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Duszności, ciężki oddech


Milkunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem kobietą i mam 31 lat. Od dwóch tygodni borykam się z problemem duszności. Często mam takie uczucie gdzie muszę brać głęboki oddech ,ale nie mogę go wziąć do końca, czuję taką jakby gulę w gardle, nie mogę do końca ziewnąć. Często jak zmienię pozycję ciała np. przekręcę się na drugi bok podczas leżenia to wtedy dopiero mogę wziąć pełny oddech. Często wtedy bolą mnie plecy w odcinku piersiowym. Dziwi mnie jedno. Uprawiam dużo sportu. Czasami te duszności pojawiają się podczas zwykłego spaceru że nie mogę spokojnie rozmawiać z drugą osobą bo mam zadyszkę a znowu na drugi dzień robię 100km rowerem i czuję się świetnie, żadnych duszności. Na drugi dzień znowu wracają. Mam siedzącą pracę i często występuje tam pył w postaci kurzu. Takie objawy pojawiają się u mnie od kilku lat przeważnie 2-3 razy w roku. Jeszcze w czasach szkolnych lekarz stwierdził u mnie nerwicę. Ostatnie 3 lata były dla mnie bardzo stresujące przez problemy rodzinne. Boję się jednak że moje objawy mogą być od serca albo to początek astmy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...