Skocz do zawartości
Forum

Już nie daję rady..


nikosia89

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani grupowicze,

potrzebuje pomocy , porady, czegokolwiek co wyciągnie mnie z tego stanu. 

Zacznę od tego, że moim problemem jest brak akceptacji jeśli chodzi o nałóg męża (palenie papierosów) Nigdy nie ukrywałam od samego poczatku naszej znajomości, że nie jestem w stanie zaakceptować tego nałogu, czuję obrzydzenie i nie potrafię sie zmusić do akceptacji tego, jeszcze przed małzenstwem na poczatku naszej znajomości udało sie mojemu mezowi zerwac z nalogiem. Jakieś dwa lata temu (za moimi plecami) temat powrocil - wyczuwalam od meza zapach tytoniu ale zmienil wtedy prace i wierzylam mu ze to zapach ludzi ktorz z nimi pracuja. Slepo wierzylam bo nigdy mnie nie oszukiwał. Cierpialo na tym wiele aspektow naszego zycia, ciagle klotnie , spadajace libido u mnie, brak intymnosci i wiele innych czynnikow. Pozniej doniosly mi "jaskolki| ze moj maz jednak pali i zaczelo sie od tego momentu wiele ciezkich chwil - pretensje ze mnie oszukuje, klamie, wplyw ludzi z pracy na jego zachowanie. Caly czas walczylam z tym ile moglam uszanowalam ze wrocil do nalogu i doszlismy do wniosku ze bedzie palil elektryki - bylo lepiej - mimo ze nadal odczuwam niechec (uwierzcie mi to jest silniejsze ode mnie - dla osoby ktora nigdy nie palila i ktora nigdy nie popierala ludzi ktorzy pala - prosze mnie nie oceniac) . Niestety do wczoraj znowu dowiedzialam sie ze elektryki sa tylko przykrywka - pali papierosy (do tego robione) i znowu mnie oklamuje tiwerdzac ze to nie jego , a jego kolegi. Cierpi na tym nasze zycie malzenskie. Ale maz chyba swiadomie wybiera nalog - bo ja nie jestem w stanie zmienic do tego stosunku. Prosze o pomoc... bo nie juz nie daje rady.

Odnośnik do komentarza

Polecam ksiązke Alenna Cara jak skutcznie rzucic palenie. Druga sprawa ze rzucenie palenia to nie jest latwa sprawa. Rzucenie palenia jest trudne i to nie jest proste dla Twojego męza. Jakby mógł to by rzucił. Zamiast napierać na niego, zapytaj sie czy nie chcial by pojsc do klinik leczenia nałogu nikotynowego. Jest ich pare w Polsce, ja polecam kliniki Alena Cara. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...