Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie brodawki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kad pamiętam jak zaczęły mi rosnąć piersi to prawa brodawka nie wyszła i mam ja wciągnięta do środka i już lata mam wyciek z piersi prawej i śmierdzi ropa i strasznie mnie obie piersi swedza cały czas i bardzo bolą cały czas i od kad pamiętam chodziłam z tym do lekarzy ale zawsze słyszałam że to są zmiany hormonalne i że tak mam a na pytanie dla czego mam taką brodawkę słyszałam że taka moja uroda po latach jak już miałam 18-cie lat miałam guzek w tarczycy i operowali mi ta tarczycę na szczęście guz nie był złośliwy ale nic nie działało na te swędzące piersi i na ten wyciek potem w 2008 urodziłam syna powiedzieli mi lekarze ze po porodzie wszystko się unormuje ale nic się nie unormowało wyciek jak był tak jest już z obu piersi najpierw piersi swedza strasznie potem szczypie jak to coś wychodzi jest to białe i śmierdzi ropa i strasznie mnie piersi bolą cały czas z drugiej piersi to samo po latach od porodu syna pojechałam do Gliwic na onkologię bo moja tarczyca wariowała miałam nadczynność potem niedoczynność tarczycy i musiałam połknąć radioaktywny jod i Pani Dr zauważyła że jak byłam w ciąży to byłam też w Gliwicach na USG piersi i Pani Dr mnie umówiła na wizytę do gabinetu badania piersi należę tam już od paru lat i jeżdżę tam na badania piersi co pół roku mam rezonans magnetyczny piersi mam dużo torbieli i jakieś guzki i coś tam z przewodami mlekowym a syn ma już 15-cie lat też miałam robioną biopsję gruboigłowa  zmiany ale na szczęście okazało się że zmiana łagodna teraz nie dawno byłam w Gliwicach i to coś jest mniejsze niż było rok temu i dla tego jeżdżę co pół roku na rezonans magnetyczny żeby obserwować zmiany teraz też będę miała za pół roku rezonans magnetyczny i markery nowotworowe robione i też należę do genetyki bo u mnie w rodzinie była przewaga raka piersi mama siostra i ciocie  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...