Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyczka


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, 
od jakiegoś czasu borykam sie z pewnym problemem, który nie daje mi spokoju, dręczy mnie, nie wiem gdzie szukać pomocy.
Jakiś czas temu mieszkałam z córką we Wrocławiu na Kleczkowie, sama wychowywałam córkę.
Tam tez chodziłam do pewnej kosmetyczki, paznokcie ,brwi, pogaduchy takie babskie sprawy. 
Zabierałam ze soba swoja wówczas 10 letnią córkę, zeby samej jej nie zostawiać w domu,a tam gdzie chodziłam były koty, pies także dzieciak sie bawił w pokoju obok.
Ostatnio podczas rozmowy z córką, powiedziała mi, ze musi mi o czymś powiedzieć i zaczęła płakać.
Opowiedziała mi, że jak chodziliśmy do tej kosmetyczki, jej mąż dotykał ja po twarzy i wkładał rękę w majtki, a sam sie drugą reka w spodniach onanizował.
Potem odchodził jak gdyby nigdy nic.
Córka była przerażona jak mi to opowidała, ukrywała to przez lata, bała się mi o tym powiedzieć.
Mój Boże, a ja nic nie wiedziełam, nic mi córka nie mówiła, dopiero teraz.
Mimo upływu czasu (teraz córka jest pełnoletnia), postanowiłam pójśc i porozmawiać z tą kobietą, sama.
Córka powiedziała,że nie chce uczestniczyć w tym już.
W czasie rozmowy zaczeły sie wyzwiska, emocje, zostałam wyrzucona z mieszkani, że nic takiego nigdy nie było.
Nie wiem co robić, gdzie szukać pomocy,córkia nie chce isć na policję, boi sie.
Czy jest wogóle szansa na to, żeby ten zboczeniec został ukarny?
Proszę o jakakolwiek podpowiedz,pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...