Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Co to mogło być?


Abc

Rekomendowane odpowiedzi

 Jednej nocy odczuwałam lęk, byłam pobudzona naczytałam się i wiem dlaczego się bałam.

Drugiej nocy miałam wysokie ciśnienie, a zawsze mam niskie i też myślę że to z tego lęku. Bolała mnie lewa połowa ciała, ręka, noga, bok, pół głowy i tak dalej. Było mi duszno. Trzęsłam się jak z zimna ale nie było mi zimno. Mama powiedziała że ciśnienie żebym zmierzyła. Miałam 143/92. A potem jak mi to trochę przeszło oprócz tego trzesienia to zmieżyłam ponownie i miałam 159/90. Puls w obu przypadkach ok. Miałam podobne dolegliwości już dawniej przy napadach paniki, tylko że nie ciśnienie mi rosło, a puls. Też pomyślałam że z lęku.

Trzeciej nocy było już wszystko ok. Ciśnienie w normie, niskie jak zawsze 115/75.

Czwartej nocy nie mogłam długo zasnąć, nie odczuwałam lęku, tylko tak po prostu nie chciało mi się spać. Dochodziło do 4 godziny zasnęłam na parę minut około 10. Obudziłam się miałam zapaloną lampkę nocną, więc było trochę jasno. Na ścianie, drzwiach, widziałam jakieś takie krzyżyki, kropki, szlaczki jakby ktoś pomazał czymś, zmierzyłam ciśnienie było niskie. Mięśnie czułam jakbym miała za bardzo rozluźnione, czułam na całym ciele jakieś jakby sznurki ciągnęły się od głowy aż do stóp takie uczucie w mięśniach. Jak nacisnęłam na któreś w tych miejsc to czułam ból. W wieczór poprzedzający tą noc czułam się słabo jakbym miała się przewrócić. Wypiłam melisę przed snem.

Przez cały ten czas od pierwszej nocy biorę magnez, lęk już minął, chociaż odczuwam jakieś duszności w ciągu dnia.

Właśnie chodzi mi o objawy nocy 4, czy mogły być efektem poprzednich nocy, ciśnienia, lęku, rozluźnienia po lęku? Czy objawy jakiś chorób? Czy nerwica? Zastanawia mnie szczególnie to uczucie w mięśniach i to co widziałam przed oczami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...