Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Bóle w podbrzuszu po obu stronach przez 6 miesięcy


Paulina1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze tutaj bo już nie wiem co robić, od ok. 6 miesięcy mam bóle w miednicy, po prawej i lewej stronie promieniujące do pachwin, te bóle są takie skurczowe, ale bol nie ustępuje, boli codziennie, kiedy zjem duzo, bądź wypije alkohol na następny dzień jest masakra, bol jest jeszcze gorszy, taki piekący ale dalej skurczowy, bałam się ze to wyrostek ale miałam robione usg jamy brzusznej już 3 razy, byłam u ginekologów, wszystko jest w normie, CRP i OB, morfologia również w normie, eozynofile mam podwyższone leciutko, ale w granicach normy, a bol nie ustaje, idę na kolonoskopie za 10 dni, lekarze mówią, ze to może być jelito drażliwe, ale czy ktoś z was miał takie objawy? Ja mam tylko to, żadnej gorączki, biegunki, jedynie może wzdęcia i czasami mdlosci ale te mdlosci to już chyba sobie sama wkręcam. 
i jeszcze jedno pytanie, Czy jeśli mam zapalenie wyrostka, to kolonoskopia wykaże? Czy istnieje coś takiego jak przewlekłe zapalenie wyrostka? Pytam bo po prawej stronie na dole boli mnie bardziej niż po lewej, zależy tez na której stronie leżę, bo jak położę się na prawej to nasila się bol po lewej i odwrotnie..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...