Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, stosuje antykoncepcję Vines, staram się brać o równych portach, natomiast przez moją 24 godzinną pracę często mam jakieś wahania, nie duże, ale jednak są. Ostatni okres miałam 19 września. 2 października tabletkę wzięłam z 12 godzinnym opóźnieniem, w poprzednich i kolejnych dniach miałam tam do 5 godzin max odchylenia. 4 października dostałam obfitego gęstego śluzu, jak na owulacje z domieszką krwi, trwało to jakieś 3 dni. 10 października nie wzięłam tabletki w ogóle. Wzięłam ją następnego dnia po 27 godzinach opóźnienia wraz z tą z obecnego dnia. Dwa dni później znowu dostałam śluz lekko żółty z krwią, trwało to pare godzin i następnego dnia miałam takie jednorazowe „plamienie”. Czytałam ulotkę tych tabletek i zastosowałam się do jednej z metod, pominęłam tabletki placebo i rozpoczęłam kolejne opakowanie. Okres powinnam dostać za dwa dni, natomiast nie mam żadnych objawów na niego. Nic mnie totalnie nie boli, jedynie co to dużo jem i bolą mnie lekko zęby i dziąsła od tygodnia. Jak myślicie, czy przez takie nieregularne stosowanie tabletek mogłam zajść w ciążę? I jakie dziewczyny miałyście pierwsze objawy ciąży? Dodam, że tabletki biorę również w celach zdrowotnych, jeżeli byłabym w ciąży bardzo bym się cieszyła. Pozdrawiam cieplutko 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...