Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Stulejka (?) wieku 14 lat i problem z penisem


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem. Mam 14 lat, masturbuję się już 2,5 roku, początkowo zaczęło się od "suchych" orgazmów oraz poruszaniu napletkiem (bez ściągania), po pół roku dostałem pierwszego wytrysku lecz nie była to sperma, lecz taka biała maź. Chcę dodać że nigdy nie ściągałem do tej pory napletka z penisa. Zacząłem przygodę z masturbacją, po roku zacząłem mieć normalną spermę, jakiś miesiąc temu postanowiłem ściągnąć do końca napletek z penisa i to zrobiłem, początkowo bardzo bolało w stanie erekcji. W stanie spoczynku nie było problemu. Zauważyłem że pod moim żołędziem od penisa są białe kropki (mogę załączyć zdjęcia) i najprawdopodobniej jest to jakaś bakteria ale nie wiem dokładnie co. Masturbację się prawie codziennie, mam spory wytrysk nasienia i mocne orgazmy. Do kogo iść po pomoc z ściąganiem napletka od penisa oraz tymi białymi kropkami lub czy da się to jakoś w warunkach domowych wyleczyć? Myję się bardzo dokładnie oraz goliłem się kilka razy w swoim życiu.  Nie chcę iść do rodziców bo się wstydzę.  Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...