Skocz do zawartości
Forum

przez zespół aspergera nie mogę sobie ułożyć życia.


Gość kuba

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam na imię jakub .mam 26 lat.od urodzenia zdiagnozowano u mnie zaburzenie jakim jest zespół aspergera.nie mam znajomych cierpię na depresję przez to że dziewczyna ze mną w 2018 boże narodzenie zostawiła dla innego.w 2021 roku ojciec mój poznał inną kobietę a z matka moją są po rozwodzie w 2007 roku. z tą kobietą być może wezmą ślub a pójście na niego będzie dla mnie traumą na całe życie.w 2022 roku w skierniewicach na warsztatach terapii zajęciowej doszło do naruszenia nietykalności cielesnej przez instruktora który wykorzystał mnie ściągając mi dla kawału sp...nie mówiąc nikt mojej bielizny nie chce oglądać na warsztatach .w 2021 roku byłem w szpitalu psychiatrycznym w warszawie w instytucie neurologii i psychiatrii gdzie też doszło do przemocy na jednej z pacjentek a ja miałem zeznawać w charakterze świadka bo gościu dotkliwie pobił starszą od siebie kobietę gdzieś p 30 lub przed 40 rokiem życia.chciałbym jeszcze w życiu się zakochać a w domu na wsi gonią mnie juz do ożenku oraz niektórzy koledzy mojego taty żartują kiedy się ożenię bo przed 30stką wypadałoby się już chajtnąć .myślę poważnie co chce robić w zyciu mam plany znam 2 języki obce ,skończyłem Opiekuna medycznego w Opolu ponieważ ze strzelec Opolskich pochodzę bo do 2017 roku tam mieszkałem.w skierniewicach skończyłem technika informatyki w szkole policealnej żak a jeszcze w 2016 roku chodziłem na lektorat z angielskiego chciałbym wynająć mieszkanie gdzieś nawet postarać się o od gminy nowy kawęczyn czy nawet od zabrza na śląsku  bo bardzo chciałbym się przenieść na śląsk kiedyś   a nie wiem jak to załatwić urzędowo żeby takie mieszkanie dostać.jestem w miarę samodzielny poruszam się samodzielnie po mieście co nie raz udowodniłem chciałbym bardzo mimo niepełnosprawności i mimo rozwodu rodziców oraz mimo tego że u mnie na wsi w domu  są awantury z powodu warsztatów na które nie chce jeździć bo tam doszło do przestępstwa ze strony instruktora a partner od matki tylko kiwnął ręką że jego kolega który jest policjantem wyśmiał by mnie za takie coś .wiec mimo tego że nie miałem życia od dzieciństwa bo dziadek mnie tam też strofował i nie raz krzyczał na mnie i lał mnie jak matka moja za złe zachowanie pasem a teraz matka mimo że pracuje to na nerwicę przez 2 lata chorowała. to chciałbym stworzyć kochającą się rodzinę której nigdy nie miałem bo boje się że źle skończę.szukam kogoś kto by mnie nigdy nie zdradził kogoś kto nie pije bo sam się brzydzę alkoholem i przysiągłem sobie że nigdy tego świństwa nie wezmę do ust tak jak to nie raz partner od matki robi i raz mi wykręcił rękę i krzyczał jak spałem i słyszałem w domu z góry że mi da już szkołę i szukam kogoś kto by odwzajemniał uczucie bo wiem co to znaczy mimo niepełnosprawności bo jedna dziewczyna na warsztatach powiedziała do mnie sp...j że jestem brzydki a raz na imprezie w rodzinie z łódzkiego taka dziewczyna powiedziała do mnie także sp...j jak chciałem ją poprosić do tańca i szukam osoby takiej która by mi nigdy czegoś takiego nie powiedziała bo jestem bardzo wrażliwy na krzyk na przekleństwa na kłamstwo na alkohol i na wyzwiska na moją chorobę i na odmienność bo przez kuzyna ze wsi byłem przezywany od maj...ciochów  wepchnął mnie do rzeki  rawki  i prawie się utopiłem a miałem gdzieś wtedy z 9 lat i też mnie popychał i dusił mnie dla żartów .  kiedyś na mnie pluł pestkami od wiśni  straszył mnie  w dzieciństwie że mnie weźmie potwór tak jak straszył mnie wujek tym  samym w 2018 roku a kuzyn taki bartek  kiedyś przezwał moją dziewczynę od grubej i od brzydkiej a teraz się ożenił i mieszka w żyrardowie a jego panna jest z łowicza. chciałbym żeby ktoś wynagrodził mi wszystkie minuty i sekundy w poszukiwaniu szczęścia i normalnego życia .i chciałbym żeby instruktor który ściągnał mi spodnie dla kawału żeby kuzyn który wyzywał moją niepełnosprawną dziewczynę i ze mnie żartował w okrutny sposób żeby partner od mojej matki który mi mówił i straszył  że nawet jak będę chory to pojadę na warsztaty w wymiotach i w piżamie żeby dziadek który chciał ze mnie na siłe zrobić mężczyznę w końcu doczekali się sprawiedliwości od losu i od życia.żeby ich ktoś tak samo potraktował jak oni mnie oraz żeby  instruktor na wiele mógł iść do więzienia gdzie inni  odpowiednio się już nim zajmą bo za takie coś bo nie wiem jak to nazwać  tacy ludzie jak pan artur k. z wtz w skierniewicach który ma żonę i dwójkę dzieci są odpowiednio traktowani.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...