Skocz do zawartości
Forum

Witam, czy jest mozliwe jeśli jestem na drugiej fazie alkoholizmu pije od pół roku wrócić do tylko picia w wekend


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 6 miesięcy pije alkohol i od 3 miesięcy nadużywam na początku piłem tylko piątki i soboty ale po 3 miesiącach potrafiłem 3 dni pod rząd w ciągu tygodnia ostatnio zgłosiłem się na leczenie raz w tygodniu i wiem że mam drugą fazę zalecano mi zrezygnować z picia całkowice ale moje pytanie jest takie czy mogę wrócić do picia w weekend? Tylko 2dno w tygodniu? Nie mogę pomyśleć o tym że całkiem miałbym go odstawić od paru dni nie pije i nie czuje silnej potrzeby picia go jednak świadomość że mogę go pić tylko w weekend sprawia że mógłbym pić a zarazem to kontrolować. Słyszałem i wiem o tym że osoba uzależniona nie mogę go kontrolować picia. Moje pytanie też jest takie czy picie w tygodniu gdybym tak pił tylko weekendy będzie w jakiś sposób sprawiać że to przełożyć się na picie też w tygodniu? Słyszałem że są ludzie którzy piją tylko w weekend i tak od wielu lat ale czy w moim przypadku to co napisałem na początku jest możliwe?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...