Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry mam taką dość nie typowa sytuację poszła bym do mojego lekarza ale on przebywa na urlopie a inni lekarze nie mają terminów na wizyty wolnych.

Miesiaczka skończyła mi się 15.08 po 11 dniach czyli 26.08 miałam tak jakby plamienie bo zabrudziłem papier podczas wycierania i później nic już nie było w sobotę po południu gdy udałam się do toalety zauważyłam krew i tak do tej pory raz jest spokojnie beż krwawienia a raz pojawia się krwawienie.

Od października 2021 przyjmuje tabletki Drovelis gdyż miałam bóle podbrzusza myślałam że na skutek stresu po śmierci babci ale po zrobieniu badania usg okazało się że na jajniku miałam małą  narośl która kontrolowałam i po usg zrobionym w lutym 2022 narośl znikła i było dobrze.

Od kiedy zażywam te tabletki bóle znikły miesiączki były regularne spokojne bezbolesne.

Teraz na wizycie lekarskiej 18.08 miałam zrobiona cytologię kontrolna i wstępnie jest dobrze ale czekam na wyniki oraz otrzymałam skierowanie na kontrolne usg ale niemam  jak go zrobić (lekarz na urlopie a inni lekarze dopiero od 23.09 mają wolne terminy na usg) bo powinnam zrobić je przed lub po miesiączce a akurat w tym wolnym terminie wypada mi miesiączka (chyba bo już zwariowałam) I niewiem co teraz zrobić krew mi leci słabo bo słabo ale jest i co teraz.

Dodam że jestem po 3 ciążach które kończyły się cesarskim cięciem (2013, 2016, 2019)

Proszę pomocy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...