Skocz do zawartości
Forum

Petting w płodne


Gość MikolajL_348

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikolajL_348

Uprawiałem z moją dziewczyną petting w trakcie jej płodnych. Robiliśmy to kilka godzin po stosunku (z zabezpieczeniem), więc był to mój drugi wytrysk tego dnia. Oczywiście po stosunku wszystko zostało umyte oraz byłem się wysikać. Pocierałem penisem jej łechtaczkę oraz przez chwilę zbliżyłem się do okolicy wejścia do pochwy, nie wsadziłem, lecz otarłem sie w tym miejscu na ok. 3-5min przed wytryskiem. Następnie gdy poczułem że skończę, to odsunąłem się i po 10sekundach skończyłem jej na brzuchu, lecz mała kropla spermy wylądowała troche ponad łechtaczką. Z tego co zauważyłem nic nie spłynęło niżej, a owa kropla została natychmiast starta przy pomocy palca a nastepnie cały narząd powierzchownie przetarłem chusteczką. Nie jestem pewny czy podczas wcześniej wspomnianego ocierania się nie pojawił się preejakulat, który u mnie raczej rzadko występuje. Dodam że mój styl życia oraz żywienia jest raczej nie zdrowy. Sperma była właściwie 50% biała i 50% przeźroczysta, lecz po niedługiej chwili (30sekund - 1minuta), była już całkowicie przeźroczysta i bardzo płynna, co chyba wskazuje na to, że była dość słaba. Całość trwała nie więcej niż 10minut. Jaka jest szansa na zajście w ciążę? Czy jest się czym stresować?

Odnośnik do komentarza

Podstawowa wiedza o zdrowiu kobiety to cykl, dlatego tak ważna jest kontrola i zapisy. Warto mieć w domu profesjonalny komputer cyklu Cyclotest MyWay. Wykresy cyklu można śmiało pokazywać na wizytach ginekologicznych do wglądu lekarzowi

Odnośnik do komentarza

Delikatnie odbiegając od tematu, co do piersi masa kobiet nie bada ich sobie. Do lekarza mało która chodzi z problemem, a przecież to bardzo ważne.Nie ma co czekać na to, żeby jakaś zmiana powstała, jakieś guzki, itp. Samobadanie może przynieść wiele poży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...