Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum WP abcZdrowie ×
Forum

Badania w kierunku cukrzycy


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 Od ponad pół roku mam bardzo nasilone objawy cukrzycy,które czasami łagodnieją na jakiś czas a za chwilę znowu się pogarszają,ale miałam dosłownie wszystkie objawy, wzmożone pragnienie( np przez kilka.godzin w ciągu dnia), częstomocz,wielomocz, czasami latam co 40 minut do toalety a za kilka godzin jest normalnie. Często po owocach miałam bóle w nogach, albo zaburzenia czucia w rękach i nogach np po makaronie, zamglone widzenie np po owocach, strasznie bełkocze w niektórych momentach, jestem półtorej roku po operacji nosa który wciąż się nie goi, jak na noc zjadłam cukier to wybudzalam się 5 razy w ciągu nocy do toalety,często drętwieją mi kończyny w nocy budzę się nad ranem z bólem i odrętwieniem, jestem strasznie rozkojarzona,czasem mam zaburzenia świadomości i zdarzały się niedocukrzenia w postaci silnych drgawek(drżenie mięśni), biało przed.oczami świat wirował, problemy z oddychaniem ostatnio bardzo nasiliły się meczliwosc,nie mam siły wejść po schodach,przez większość dnia mam ciało z waty i problemy z równowaga, a ostatnio poważne problemy z oddychaniem w postaci splyconego oddechu i świstów w płucach, robiłam badania na C-peptyd i insulinę, insulina wyszło 3,3 (2,6-24,4) a C-peptyd 1,3 (1,1-4,4) niby nie przekroczyło jeszcze normy,ale obie wartości są dość niskie a mam nasilone objawy, jednak cukry nie są aż tak niskie czy wysokie, tez może dieta zrobiła swoje bo od roku bardzo zdrowo się odzywialam i odkąd rozumiałam co mi szkodzi to jadłam o niskim indeksie,teraz jednak nic to nie daje ale cukry wciąż nie są wysokie. Od dwóch tygodni ich nie mierzyłam,ale jak mierzyłam.to zdarzały się 204,193,powyżej 170 i 180 wiele razy,ale też często były idealne. Zauważyłam.mocne wahania w ciągu 3 minut robiłam pomiar z 70 miałam nagle 170, nie wiem już co robić, czuje się coraz gorzej wiecxorami mam totalna mgle mózgowa, czasem nie wiem co się dzieje wokół mnie a wciąż wartości cukru są niskie, czy to oznacza że komórki beta trzustki nie zniszczyły się wystarczająco by dać efekt w postaci wysokich cukrów, a chorobą się rozwija ,czy powód jest inny,tarczycę robiłam było okej,pomocy,pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...